Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Витамины

+10
Nano
werta12
Simba
Диана Бульцева
Natali
Yannka
MisterIks
Errika
Ali$a
monroestahr
Участников: 14
Перейти вниз
avatar
alinamotrechko
Сообщения : 34
Дата регистрации : 2021-03-24

Витамины      - Страница 2 Empty Re: Витамины

Вс Ноя 13, 2022 2:34 pm
Здравствуйте! Могу посоветовать этот магазин https://melissa-shop.in.ua/tag/multivitaminy/ мультивитамины так классные, комплексы подобраны идеально. Брала для всей семьи, все оздоровились и подкрепились полезностями. Но там довольно большой ассортимент и добавки натуральные тоже есть и спортпит, в общем, каждый что-то да найдет для себя) Удачи!
avatar
MisterIks
Сообщения : 91
Дата регистрации : 2021-01-11

Витамины      - Страница 2 Empty Re: Витамины

Ср Ноя 23, 2022 8:58 am
Feona пишет: Мені потрібна Омега, підкажіть де краще її купити?

Я собі у цьому магазині купую Омегу 3 Solgar https://foodok.com.ua/category/omega-3-solgar/ Інтернет-магазин FOODOK пропонує різноманітні вітаміни з США, які мають сертифікати якості і дійсно надають бажаний результат. Мені лікар їх призначив пити для нормалізації рівня холестерину та покращення кровообігу.
avatar
Ксения
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-01-30

Витамины      - Страница 2 Empty Re: Витамины

Пн Янв 30, 2023 5:24 pm
В последнее время заметила, что начали обильно выпадать волосы и стали ломкими ногти. Какие витамины нужно пить и где купить? То, что есть в аптеках - уже принимала, не работают. Может быть есть что-то хорошее? Посоветуйте
ivankazhuk
ivankazhuk
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-04-13
Возраст : 45

Витамины      - Страница 2 Empty Re: Витамины

Чт Апр 13, 2023 1:16 pm
Прийом вітамінів без консультації з лікарем може стати шкідливим для здоров'я. Хоча вітаміни є необхідними для правильної роботи організму, їх надлишок також може мати негативний вплив на здоров'я. Наприклад, великі дози вітаміну А можуть спричинити отруєння, а великі дози вітаміну C можуть викликати шлункові розлади. Крім того, деякі вітаміни можуть взаємодіяти з ліками, що може вплинути на їх ефективність або безпеку.

Прийом вітамінів без консультації з лікарем може бути небезпечним для людей з певними захворюваннями або станами здоров'я. Наприклад, великі дози вітаміну E можуть погіршити стан пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, а великі дози вітаміну K можуть бути небезпечними для людей, які приймають певні ліки на розрідження крові. Деякі вітаміни також можуть впливати на результати деяких медичних тестів, що може спричинити помилкові діагнози.

Тому, якщо у вас є певні захворювання, які потребують лікування або якщо ви приймаєте будь-які ліки, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж починати прийом вітамінів чи добавок. Він зможе оцінити можливий ризик для вашого здоров'я та порадити оптимальний режим прийому вітамінів.
avatar
loma223
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-06-09

Витамины      - Страница 2 Empty Re: Витамины

Пт Июн 09, 2023 11:33 am
Выбор витаминов зависит от ваших индивидуальных потребностей, образа жизни и здоровья. Однако, важно помнить, что наилучший источник витаминов и минералов - это разнообразная и сбалансированная питательная диета. Овощи, фрукты, злаки, белки, молочные продукты и здоровые жиры должны быть основой вашего рациона.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения