Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 554
Дата регистрации : 2020-09-22

Який туристичний велосипед обрати? Empty Який туристичний велосипед обрати?

Вс Июн 23, 2024 8:07 pm
Хочу купити туристичний велосипед, але не знаю, на що звернути увагу. Чи можете порадити модель, яка підійде для подорожей по різних типах доріг і буде зручною для довгих поїздок? Бажано, щоб велосипед був надійним і не дуже важким. Чув про різні бренди, але важко визначитись.
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 627
Дата регистрации : 2020-09-22

Який туристичний велосипед обрати? Empty Re: Який туристичний велосипед обрати?

Вс Июн 23, 2024 8:08 pm
Я теж нещодавно шукала туристичний велосипед і можу поділитися деякими порадами. Перш за все, зверни увагу на матеріал рами - алюміній легший, але сталь більш надійна для довгих поїздок. Також важливо, щоб велосипед мав кріплення для багажників і пляшок. Шини краще обирати ширші, адже вони забезпечують кращу амортизацію на різних дорогах.
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 554
Дата регистрации : 2020-09-22

Який туристичний велосипед обрати? Empty Re: Який туристичний велосипед обрати?

Вс Июн 23, 2024 8:08 pm
Твої поради дуже корисні. Тепер більш розумію, на що звертати увагу. Чув ще про різні системи передач - яка краще підходить для туризму? І чи варто звертати увагу на кількість передач? Хочу бути впевнений, що велосипед впорається з підйомами та нерівними дорогами.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 661
Дата регистрации : 2020-09-22

Який туристичний велосипед обрати? Empty Re: Який туристичний велосипед обрати?

Вс Июн 23, 2024 8:10 pm
Цветочек пишет:Твої поради дуже корисні. Тепер більш розумію, на що звертати увагу. Чув ще про різні системи передач - яка краще підходить для туризму? І чи варто звертати увагу на кількість передач? Хочу бути впевнений, що велосипед впорається з підйомами та нерівними дорогами.

Якщо шукаєш універсальний і надійний велосипед, раджу звернути увагу на Marin Nicasio+ https://veliki.com.ua/ua/goods_marin-nicasio-plus-27-5.htm він має міцну сталеву раму, яка добре витримує навантаження, і ширші шини для комфортного пересування по різних типах доріг. В інтернет-магазині Veliki є великий вибір таких велосипедів, та ще й офіційна гарантія і швидка доставка по Україні.

Цей магазин має гарний опис товарів, що допоможе тобі визначитись. Велосипед має достатню кількість передач, що дозволяє легко впоратися з підйомами і спусками. З Marin Nicasio+ ти зможеш насолоджуватися довгими подорожами без зайвих турбот!

Який туристичний велосипед обрати? Image
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения