Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 554
Дата регистрации : 2020-09-22

Який купити плямовивідник?  Empty Який купити плямовивідник?

Вс Май 16, 2021 11:15 pm
Який фірми можете порадити з особистого досвіду плямовівіднік? Так само хотілося б і іншу побутову хімію закупити.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 661
Дата регистрации : 2020-09-22

Який купити плямовивідник?  Empty Re: Який купити плямовивідник?

Пн Май 17, 2021 12:32 am
Цветочек пишет:Який фірми можете порадити з особистого досвіду плямовівіднік? Так само хотілося б і іншу побутову хімію закупити.

Якщо вам потрібна побутова хімія, то подивіться на великих сайтах в вашому регіоні. Ось для прикладу я все необхідне для прибирання замовляю на сайті "Хмарка". Що стосується вашого питання про плямовивідники hmarka.ua  Є багато різних варіантів, але особисто мені найбільше подобається фірми "Waschkоnig", тому що він не виводить колір і відмінно справляється з більшістю плям.
Сапогов
Сапогов
Сообщения : 43
Дата регистрации : 2021-02-23
Возраст : 36

Який купити плямовивідник?  Empty Re: Який купити плямовивідник?

Ср Май 26, 2021 8:24 am
Ваниш например, это достаточно известное средство которое отлично удаляет пятна от всего.
avatar
loppi
Сообщения : 24
Дата регистрации : 2021-07-13

Який купити плямовивідник?  Empty Re: Який купити плямовивідник?

Вс Июл 25, 2021 6:55 pm
Я вообще не признаю никакие пятновыводители. Пользуюсь обычным моющим средством для выведения пятен, и все отлично отстирывается. А для белых вещей заказываю германский кислородный отбеливатель, вещи просто белоснежные!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения