Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
мобильная
мобильная
Сообщения : 144
Дата регистрации : 2021-03-15

Айфон який обрати? Empty Айфон який обрати?

Вс Апр 02, 2023 12:24 am
В свій час мені дуже подобався iPhone 4 своїм дизайном, прямі кути корпусу додавали стилю та стриманості гаджету. Але потім з'явилися м'якіші кути, що не імпонує мені. Чи є зараз схожі моделі?
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 636
Дата регистрации : 2020-09-22

Айфон який обрати? Empty Re: Айфон який обрати?

Вс Апр 02, 2023 12:25 am
Як на мене, то схожим є айфон 12 міні, він невеликий та з прямими кутами, думаю вам сподобається така модель. Ви можете знайти її в інтернеті і замовити онлайн на сайті.
актерша
актерша
Сообщения : 158
Дата регистрации : 2021-03-13

Айфон який обрати? Empty Re: Айфон який обрати?

Вс Апр 02, 2023 12:26 am
Справді, тенденція на прямі кути в якийсь момент зникла у айфонів. Але я поспішаю вас порадувати, адже в Техно Їжак ви можете придбати айфон 12 міні, який частково нагадує минулі моделі своїм дизайном. у якому повернувся давно забутий дизайн. Надихнувшись успіхом нового iPad Pro, команда змінила кути корпусу, ідеально для ваших вподобань, ще й ціни приємні.
avatar
turkeyvisa00120
Сообщения : 1
Дата регистрации : 2023-04-03

Айфон який обрати? Empty Re: Айфон який обрати?

Пн Апр 03, 2023 1:04 pm
Impressive weblog layout! How long have you been blogging? Your blog has a great visual appeal and the content is equally impressive! Turkey offers an e-Visa system for eligible foreign nationals who want to visit the country for tourism or business purposes. The application can be completed online, and the visa is delivered via email. The e visa Turkey is valid for stays of up to 90 days and allows multiple entries. It is important to check the eligibility criteria and apply for the e-Visa in advance of travel.
Mordroan
Mordroan
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2023-04-04
Возраст : 34
Откуда : Днепр

Айфон який обрати? Empty Re: Айфон який обрати?

Вт Апр 04, 2023 11:49 am
На сьогоднішній день більшість сучасних смартфонів мають м'які кути, оскільки вони забезпечують більш комфортне використання і зменшують ризик випадкового пошкодження гаджету. Проте, деякі моделі все ще мають більш прямі кути, наприклад, серія смартфонів Sony Xperia та Asus Zenfone. Також можна звернути увагу на смартфони від бренду Google, зокрема Pixel 6 та Pixel 6 Pro, які також мають прямі кути. Тож вибір залишається за вами, адже на ринку присутні моделі з різними дизайнами, і ви можете знайти той, що вам найбільше подобається.
Irena
Irena
Сообщения : 72
Дата регистрации : 2022-04-15

Айфон який обрати? Empty Re: Айфон який обрати?

Пт Июл 21, 2023 11:37 am
Я купила айфон 11 про макс б/у https://apptown.com.ua/product-category/used/iphone/iphone-11-pro-max Мне он очень нравится. Отличный дисплей. Экран позволяет смотреть видео в четком изображении с качественной цветопередачей. Основная камера позволяет делать снимки, по качеству сопоставимые с результатом работы профессиональной камеры. Даже при самых неблагоприятных условиях результат съемки классный!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения