Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 651
Дата регистрации : 2020-09-22

Де знайти з Переяслава на Київ  Empty Де знайти з Переяслава на Київ

Вт Июл 09, 2024 7:13 pm
Мене цікавить, де можна знайти інформацію про маршрутки з Переяслава на Київ на 31 грудня? Хочу знати точний розклад, бо планую поїздку на Новий рік і важливо дістатися Києва вчасно. Можливо, хтось знає, де можна перевірити цю інформацію або де її опублікують ближче до дати? Дякую за будь-яку допомогу! Дуже хочеться мати впевненість, що все піде за планом і я встигну на свято.
Роман0
Роман0
Сообщения : 20
Дата регистрации : 2023-09-27

Де знайти з Переяслава на Київ  Empty Re: Де знайти з Переяслава на Київ

Вт Июл 09, 2024 7:19 pm
Я розумію твою ситуацію і можу порадити кілька способів. Наприклад, зверни увагу на інформаційні дошки на центральних зупинках або в місцевих газетах. Часто інформація про маршрути з’являється за декілька днів до потрібної дати. Також можна звернутися до диспетчерських служб на автовокзалі, вони можуть надати актуальну інформацію. Інколи допомагають місцеві форуми та групи в соціальних мережах, де люди діляться своїми спостереженнями.
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 651
Дата регистрации : 2020-09-22

Де знайти з Переяслава на Київ  Empty Re: Де знайти з Переяслава на Київ

Вт Июл 09, 2024 7:19 pm
Я вже думав про такі варіанти, але хочу бути впевненим на всі сто відсотків, тому продовжую шукати найнадійніший спосіб дізнатися точний розклад. Можливо, є ще якісь ресурси чи сайти, які спеціалізуються саме на розкладі маршруток між містами? Хотілося б знайти місце, де регулярно оновлюється інформація і є можливість отримати найсвіжіші дані про поїздки.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 689
Дата регистрации : 2020-09-22

Де знайти з Переяслава на Київ  Empty Re: Де знайти з Переяслава на Київ

Вт Июл 09, 2024 7:21 pm
[quote="Mercedes"]Я вже думав про такі варіанти, але хочу бути впевненим на всі сто відсотків, тому продовжую шукати найнадійніший спосіб дізнатися точний розклад. Можливо, є ще якісь ресурси чи сайти, які спеціалізуються саме на розкладі маршруток між містами? Хотілося б знайти місце, де регулярно оновлюється інформація і є можливість отримати найсвіжіші дані про поїздки.[/quote]
Радий, що моя порада була корисною. Щодо надійних джерел, я рекомендую звернутися до онлайн-медіа Proslav. На їхньому сайті є дуже корисна стаття під назвою Який графік маршруток з Переяслава на Київ буде 31 грудня https://proslav.info/yakyj-grafik-marshrutok-z-pereyaslava-na-kyyiv-bude-31-grudnya/ де викладено детальний розклад та інша важлива інформація щодо маршруток.
Вони часто оновлюють дані і можна бути впевненим, що інформація буде актуальною. Ось посилання для ознайомлення: Proslav. Переглянь, думаю, це саме те, що ти шукаєш. Вдалих поїздок і гарного святкування.
921
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения