Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
charlivenum
Сообщения : 5
Дата регистрации : 2022-11-17

Можете порадити хорошу доставку очищеної бутильованої води? Empty Можете порадити хорошу доставку очищеної бутильованої води?

Пн Дек 18, 2023 1:13 pm
Всім привіт! Друзі, хто з Києва? Можете порадити хорошу доставку очищеної бутильованої води? Бо, на жаль, доставка скою ми користувалися зачинилася, тому ми в пошуках нової!
avatar
Mamarika
Сообщения : 14
Дата регистрации : 2022-03-20

Можете порадити хорошу доставку очищеної бутильованої води? Empty Re: Можете порадити хорошу доставку очищеної бутильованої води?

Вт Дек 19, 2023 1:18 pm
На жаль, я вже давно не живу в Києві. Але в мене є в Києві доставка води, яку я можу порадити і буду в ній впевнена. Це aquapro.ua. Ця доставка води завжди доставляє якісну очищену воду, яку приємно пити. До того ж, вони доставляють воду у будь-який зручний час для вас. Також, великим плюсом є безкоштовна доставка.
avatar
charlivenum
Сообщения : 5
Дата регистрации : 2022-11-17

Можете порадити хорошу доставку очищеної бутильованої води? Empty Re: Можете порадити хорошу доставку очищеної бутильованої води?

Вт Дек 19, 2023 1:46 pm
Дякую за цю пораду! Обов'язково скористаюся послугами цього сервісу. Сподіваюсь він дійсно такий хороший, як ви описуєте!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения