Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Faber
Сообщения : 245
Дата регистрации : 2022-06-29

Якими мікродобривами варто користуватися для кращого врожаю пшениці? Empty Якими мікродобривами варто користуватися для кращого врожаю пшениці?

Пн Июн 05, 2023 4:31 pm
Якими мікродобривами варто користуватися для кращого врожаю пшениці?
avatar
Shezam
Сообщения : 243
Дата регистрации : 2022-06-29

Якими мікродобривами варто користуватися для кращого врожаю пшениці? Empty Re: Якими мікродобривами варто користуватися для кращого врожаю пшениці?

Пн Июн 05, 2023 4:44 pm
Доброго дня. Я не особливо в цьому розуміюся, але можу вам порадити компанію Vitagro Partner, яка продає мікродобрива для пшениці за доступною ціною https://vitagro-partner.com.ua/katalog/mikrodobryva . Ви можете зайти на сайт і там подивитися каталог добрив, які можна купити з доставкою по всій країні
avatar
grishka
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2023-07-11

Якими мікродобривами варто користуватися для кращого врожаю пшениці? Empty Re: Якими мікродобривами варто користуватися для кращого врожаю пшениці?

Вт Июл 11, 2023 5:18 pm
Головна відмінна риса мікродобрив, які використовуються фермерами для підгодівлі пшениці, – хелатна форма діючих речовин, що дає можливість включити необхідні для культурних рослин поживні елементи в біохімічний процес відразу після обприскування посівів.

Мікроелемент, який входить до складу рідкого добрива для пшениці, знаходиться всередині своєрідної «капсули» – органічної молекули. Рослини не реагують на них як на чужорідні речовини. За рахунок цього вони легко абсорбуються в рослинні тканини. Таким чином, хелатуючий агент допомагає перевести елементарні хімічні елементи до біологічно-активних сполук, які швидко і легко засвоюються культурними рослинами з мінімальними витратами енергії.

Хелатні добрива є відмінним стимулятором для інтенсивного розвитку кореневої системи, особливо в ранні фази. Також їх використання допомагає підвищити врожайність пшениці на 10 – 20%, при цьому істотно підвищується якість зерна.

Незважаючи на те, що рослини потребують невеликої кількості мікроелементів, без них не зможуть нормально протікати ряд важливих процесів, такі як: азотний обмін, коригування активності ферментів, фотосинтез.

Мікроелементи, які входять в добрива для озимої пшениці, сприяють підвищенню рівня опірності культурних рослин несприятливим факторам, які можуть виникнути в будь-яку фазу розвитку. Наприклад, вони істотно поліпшують стійкість до екстремальних температур, тривалої посухи, вилягання, зміцнюють імунітет до грибкових захворювань.

Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения