Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Faber
Сообщения : 245
Дата регистрации : 2022-06-29

З якими програмами ви найчастіше працюєте в мережі інтернет? Empty З якими програмами ви найчастіше працюєте в мережі інтернет?

Чт Июн 15, 2023 6:57 pm
Привіт. З якими програмами ви найчастіше працюєте в мережі інтернет?
avatar
Shezam
Сообщения : 243
Дата регистрации : 2022-06-29

З якими програмами ви найчастіше працюєте в мережі інтернет? Empty Re: З якими програмами ви найчастіше працюєте в мережі інтернет?

Чт Июн 15, 2023 8:59 pm
Здрастуйте. Я вважаю, що найчастіше використовуються веб браузери https://tools.sochka.com/ , такі як описано на цьому сайті. У мене встановлений Opera і Chrome браузер і мені цього достатньо. На сайті ви знайдете онлайн сервіси для вебмайстра і оптимізатора, які можна завантажити абсолютно безкоштовно і без завантаження сторонніх програм
leodimi
leodimi
Сообщения : 93
Дата регистрации : 2020-11-12

З якими програмами ви найчастіше працюєте в мережі інтернет? Empty Re: З якими програмами ви найчастіше працюєте в мережі інтернет?

Чт Июн 22, 2023 12:18 am
непонятно, чем занимается автор поста и тчто за программы ему могут понадобиться. Сложно ответить на его вопрос без более расширенной информации просто. Одним людям нужны для игр программы, другим для работы с текстами, третьи там ферму поливают и по соцсетям серфят
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения