Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 540
Дата регистрации : 2020-09-22

Питання щодо медичних препаратів у Дніпрі Empty Питання щодо медичних препаратів у Дніпрі

Сб Апр 29, 2023 3:52 pm
Доброго вечора. У мене таке питання щодо медичних препаратів. Я маю алергічну реакцію на багато ліків. Чи є якісь медикаменти, які я можу безпечно вживати? Можете порадити, будь ласка.
avatar
dimonk
Сообщения : 8
Дата регистрации : 2021-10-29

Питання щодо медичних препаратів у Дніпрі Empty Re: Питання щодо медичних препаратів у Дніпрі

Сб Апр 29, 2023 3:55 pm
Здраствуйте. Якщо у вас алергія на багато медичних препаратів, то вам треб, перш ніж купляти щось у аптеці, уважно читати анотацію. Там можуть писати, які можуть буди побічні ефекти.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 636
Дата регистрации : 2020-09-22

Питання щодо медичних препаратів у Дніпрі Empty Re: Питання щодо медичних препаратів у Дніпрі

Сб Апр 29, 2023 3:57 pm
Такі питання треба ставити на на форумі, а в кабінеті лікаря. А лікарі-аллергологи, яки допоможуть вам у цьому питанні.
А у вас алергія тільки на медичні препарати, чи й також на їжу?
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 604
Дата регистрации : 2020-09-22

Питання щодо медичних препаратів у Дніпрі Empty Re: Питання щодо медичних препаратів у Дніпрі

Сб Апр 29, 2023 3:59 pm
Я був у подібній ситуації, і мій лікар порадив мені спробувати ліки на основі трав та натуральних інгредієнтів. Як правило, вони мають менше побічних ефектів, і можуть підійти для людей з алергією на медикаменти. Дуже багато натуральних препаратів я купляю у аптеці Рецептика у Дніпрі https://receptika.ua/ua/dnepr
Якщо ви хочете дізнатися більше про натуральні медикаменти, я рекомендую звернутися до аюрведичної медицини. Вона базується на використанні рослин, спеціальних масажів і йоги. Багато людей вважають, що це ефективний і безпечний спосіб лікування.

Питання щодо медичних препаратів у Дніпрі 19-04-2022-202003



Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения