Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
АлисаПервова
АлисаПервова
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2022-12-07

Питання про каву.  Empty Питання про каву.

Ср Дек 14, 2022 1:01 pm
Раніш покупки в інтернеті практично не робив. Ось зараз час навчаться, така ситуація, що простіше все тут замовляти. Мені потрібен перевірений інтернет-магазин кави, який працює в умовах, що склалися. Хто нещодавно замовляв якісну каву, підкажіть, де брали.
Нола
Нола
Сообщения : 30
Дата регистрации : 2022-01-14

Питання про каву.  Empty Re: Питання про каву.

Ср Дек 14, 2022 1:42 pm
Я купую каву у супермаркеті, який знаходиться поряд з будинком. Просто намагалася купувати те, що дорожче. Дорожче, отже, якісний.
Simog
Simog
Сообщения : 28
Дата регистрации : 2022-01-17

Питання про каву.  Empty Re: Питання про каву.

Ср Дек 14, 2022 1:45 pm
Так, кава це найкращий напій, який можна і хочеться найбільше пити. Я купую каву в зернах у місцевому магазинчику недалеко від мого будинку. Вранці заварюю філіжанку кави і дивлячись у вікно насолоджуюся її ароматом.
Эндрю
Эндрю
Сообщения : 32
Дата регистрации : 2022-01-15

Питання про каву.  Empty Re: Питання про каву.

Ср Дек 14, 2022 1:51 pm
Та в тому те й річ, що дорога кава - це не означає, що смачна. І навпаки можна теж саме сказати - зовсім не завжди хороша, смачна і ароматна кава коштує дуже дорого. Ось я, наприклад, знайшла для себе хороший інтернет-магазин https://coffeeagent.com.ua/top-dlya-filtr-kofe/ Купую тепер каву тільки в них. Дуже ароматна кава, а коштують зовсім не дорого. Принаймні на мій погляд ціна є абсолютно адекватною.
avatar
grihoriy
Сообщения : 24
Дата регистрации : 2021-11-10

Питання про каву.  Empty Re: Питання про каву.

Ср Дек 28, 2022 10:10 am
Зерновой кофе только в кофейне берем сейчас, плюс быстрее дома все же хороший растворимый. Правда он далек от настоящего аромата зернового кофе
avatar
krasovskayaelena
Сообщения : 20
Дата регистрации : 2023-01-06

Питання про каву.  Empty Re: Питання про каву.

Вт Мар 28, 2023 11:39 am
Я каву також дуже люблю. День без цього напою не починається. Я замовляю каву разом з усіма продуктами на сайті магазину Fozzy https://fozzyshop.ua/dnipro/. Там вибір дійсно великий, на будь який смак - є і розчина кава, і заварна, і в зернах. Загалом точно щось знайдете для себе. Тому заходьте на сайт та обирайте.
Nica_api
Nica_api
Сообщения : 5
Дата регистрации : 2023-04-27

Питання про каву.  Empty Re: Питання про каву.

Чт Апр 27, 2023 8:51 pm
никогда не понимал почему всем кофе нравиться) как по мне лучше чай пить, кофе горький, и зубы желтеют от него. А все как будто помешались, кофе пить да и с сигаретой ещею
avatar
Mixalna
Сообщения : 12
Дата регистрации : 2023-05-08

Питання про каву.  Empty Re: Питання про каву.

Пн Май 08, 2023 9:13 pm
Кофе - это лучший напиток, который могли придумать, особенно по утрам) Я покупаю себе в обычном супермаркете что-то по типу Лаваццо. Очень хорошее Блазер, но уже подороже
avatar
maksromanov2020
Сообщения : 15
Дата регистрации : 2023-05-10

Питання про каву.  Empty Re: Питання про каву.

Ср Май 10, 2023 2:15 pm
Нола пишет:Я купую каву у супермаркеті, який знаходиться поряд з будинком. Просто намагалася купувати те, що дорожче. Дорожче, отже, якісний.
я замовляю каву в інтернеті. так дешевше виходить
avatar
Nala
Сообщения : 168
Дата регистрации : 2022-04-06

Питання про каву.  Empty Re: Питання про каву.

Пт Сен 01, 2023 6:58 pm
Каву та інші продукти харчування можна легко купити в будь-якому магазині, сучасний асортимент дуже шикрокий - https://from-ua.info/smak-ta-zruchnist-pid-odnym-dakhom-osoblyvosti-asortymentu-kharchovykh-produktiv-ta-promtovariv/
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения