Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
мобильная
мобильная
Сообщения : 144
Дата регистрации : 2021-03-15

А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки? Empty А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки?

Вт Апр 25, 2023 12:35 am
А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки? Недавно в мене зламався бульдозер, і я не знаю, куди звертатися. В інтернеті так багато варіантів, але не знаю, кому можна довіряти.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 547
Дата регистрации : 2020-09-22

А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки? Empty Re: А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки?

Вт Апр 25, 2023 12:36 am
Я теж недавно шукав запчастини для свого екскаватора. Я обрав магазин, де у них є великий вибір запчастин і розумні ціни. Це була моя перша покупка в цьому магазині, і я залишився задоволений. Зараз я знаю, куди звертатися, якщо щось зламається на моїй техніці.
дочка
дочка
Сообщения : 130
Дата регистрации : 2021-01-31

А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки? Empty Re: А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки?

Вт Апр 25, 2023 12:36 am
Якщо треба купити якусь запчастину, я завжди користуюся порадами свого друга. Він працює на будівельному майданчику, і він часто замовляє запчастини в Інтернеті. Я поки що не маю серйозної спецтехніки, але коли буду купувати, то з цим магазином буду знайомий.
avatar
Віталій
Сообщения : 2
Дата регистрации : 2023-06-02

А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки? Empty Re: А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки?

Пт Июн 02, 2023 1:58 pm
Купляю всі запчастини на спец техніку в Грутек https://grutek.com/ , займається оптовою і роздрібною торгівлею запасними частинами для тракторів, комбайнів і іншої сільгосптехніки, наприклад:

МТЗ.
ЮМЗ.
ХТЗ.
Т- 40, Т- 25, Т- 16.
ДТ- 75.
ДОН, ЄНІСЕЙ, НИВА.
avatar
pinov53199
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-06-06

А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки? Empty Re: А може хтось підкаже, де найкраще купувати запчастини для спецтехніки?

Вт Июн 06, 2023 3:10 pm
Тут торкает и еще кажется фантазийным абсолютно шиздец: ярь красок усмиренной временем натуры, сочетающей чернейшие массивы застывшей лавы да лазурной синевы водоема, скаты скорбей, окутанные смарагдовыми лесами, равным образом несдержанное элемент пляжей. Этот утраченный мир цельный чисто пронизан согревающими душу проблесками чувствительного солнца (а) также овеян соленым океанским бризом, заносящим ясность а также приволье всего необъятных океанских просторов Атлантики
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения