Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Mikki333
Сообщения : 18
Дата регистрации : 2023-03-15

Хтось замовляв бухгалтерські послуги? Empty Хтось замовляв бухгалтерські послуги?

Ср Мар 15, 2023 10:43 am
Доброго дня, скажіть мені будь ласка хтось замовляв бухгалтерські послуги, якщо вам не складно можете будь ласка розповісти на скільки це практичніше ніж наймати співробітника на постійну роботу, цікавлюсь тому що у мене на компанії постійно відбувається закупівля та реалізація товару і потрібна допомога з документами, сам не встигаю все робити.
avatar
RichMajor000001
Сообщения : 9
Дата регистрации : 2023-03-16

Хтось замовляв бухгалтерські послуги? Empty Re: Хтось замовляв бухгалтерські послуги?

Чт Мар 16, 2023 12:29 pm
Привіт, звичайно це набагато практичніше, перевага в тому що ви заощаджуєте до 80% на зарплаті бухгалтера, висока кваліфікація і вузька спеціалізація бухгалтерів, оперативне виконання завдань, допомога у вирішенні супутніх завдань і повір мені ще багато інших плюсів, з мінусів особисто я в даному варіанті не знайшов, тож сміливо можеш замовляти бухгалтерський супровід і не турбуватися!
avatar
Mikki333
Сообщения : 18
Дата регистрации : 2023-03-15

Хтось замовляв бухгалтерські послуги? Empty Re: Хтось замовляв бухгалтерські послуги?

Пт Мар 17, 2023 12:17 pm
Дякую тобі за допомогу
avatar
Commandame0101
Сообщения : 9
Дата регистрации : 2023-03-20

Хтось замовляв бухгалтерські послуги? Empty Re: Хтось замовляв бухгалтерські послуги?

Пн Мар 20, 2023 12:57 pm
Так, я теж замовляв ці послуги і досі ними користуюсь це дуже практично!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения