Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Роман Калюжный
Роман Калюжный
Сообщения : 141
Дата регистрации : 2021-05-12

Квиток на автобус Empty Квиток на автобус

Вс Апр 23, 2023 9:58 pm
Люблю подорожувати але тільки на комфортному транспорті ,порадьте компанію яка виконає такі умови?
avatar
Соловьева Дарья
Сообщения : 92
Дата регистрации : 2021-05-25

Квиток на автобус Empty Re: Квиток на автобус

Чт Апр 27, 2023 10:23 pm
Я можу рекомендувати сайт https://ticket-bus.travel/ де ви зможете знайти багато варіантів комфортабельного транспорту для подорожей. На сайті представлена автобусна компанія з високим рівнем комфорту, що буде оптимальним варіантом для вас. Ви можете порівняти розклади, ціни та умови перевезення компанії.Також на сайті є можливість забронювати квиток онлайн та отримати знижки на повторні подорожі. Я впевнений, що ви знайдете варіант, який вам підійде на 100%.
avatar
AntonV
Сообщения : 12
Дата регистрации : 2023-04-06

Квиток на автобус Empty Re: Квиток на автобус

Ср Июл 26, 2023 2:41 pm
Ми вже декілька разів користувалися послугами перевізника Benz Epress. Компанія займається пасажирськими перевезеннями з України в Німеччину. Послуги надають дійсно якісні. Водії ввічливі та професійні в своїй роботі, автобуси обладнані всім необхідним, зручні та комфортабельні. На сайті компанії busreisen.com.ua/marshruty/kiev-nurnberg/ можете більш детально прочитати про їхні послуги. Рекомендую до співпраці!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения