Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Miranda
Miranda
Сообщения : 70
Дата регистрации : 2022-04-14

Як швидко вилікувати горло? Empty Як швидко вилікувати горло?

Сб Апр 08, 2023 5:57 pm
Дуже прошу поради. Сильно болить горло. Треба терміново вилікувати.
AnGeLia
AnGeLia
Сообщения : 76
Дата регистрации : 2022-03-11

Як швидко вилікувати горло? Empty Re: Як швидко вилікувати горло?

Сб Апр 08, 2023 9:58 pm
Пийте багато рідини, обирайте корисну їжу та напої, зволожуйте повітря, уникайте подразників. У мене біль у горлі пройшла швидко завдяки препарату Stomatidine https://stomatidine.com.ua/main-menu/bil-v-gorli-2/
Irena
Irena
Сообщения : 72
Дата регистрации : 2022-04-15

Як швидко вилікувати горло? Empty Re: Як швидко вилікувати горло?

Вс Апр 09, 2023 3:11 pm
Фурацилин в дозировке 4 таб. на стакан. Как можно чаще полоскать.
ivankazhuk
ivankazhuk
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-04-13
Возраст : 45

Як швидко вилікувати горло? Empty Re: Як швидко вилікувати горло?

Чт Апр 13, 2023 12:42 pm
Якщо у вас дуже болить горло, то в домашніх умовах ви можете вжити кілька заходів, щоб полегшити симптоми.

Один з найпростіших способів - пити багато теплої рідини, такої як трав'яний чай, медовий чай. Вона допоможе зволожити та пом'якшити роздратоване горло.

Використання горлових спреїв або промивання рота антисептиками, такими як перекис водню або йодовий розчин, може також допомогти зменшити біль в горлі.

Розчинювання льодинок або смоктання льоду може допомогти зменшити запалення та біль.

Також слід уникати холодної та гострої їжі, яка може подразнювати горло, та відмовитися від куріння, оскільки дим тютюну також може роздратовувати горло та погіршувати стан.

Ось декілька рецептів для полоскання, які можуть допомогти:

1. Розчин солі та соди. Розчиніть 1 чайну ложку солі та 1 чайну ложку соди в склянці теплої води. Полощіть ротову порожнину цим розчином кілька разів на день. Допомагає зменшити запалення та біль в горлі.

2. Розчин перекису водню. Розчиніть 1 чайну ложку перекису водню в склянці води. Полощіть ротову порожнину цим розчином протягом 30 секунд. Допомагає знизити запалення та бактеріальні інфекції.

3. Розчин яблучного оцту. Розчиніть 1 столову ложку яблучного оцту в склянці теплої води. Полощіть ротову порожнину цим розчином протягом 30 секунд. Допомагає зменшити запалення та бактеріальні інфекції.

4. Розчин ефірних олій. Додайте 2-3 краплі ефірної олії м'яти або евкаліпта в склянку теплої води. Полощіть ротову порожнину цим розчином кілька разів на день. Допомагає зменшити біль та знеболювати горло.

Якщо біль у горлі не зникає протягом тривалого часу або супроводжується іншими симптомами, такими як температура, кашель або біль в вухах, то краще звернутися до лікаря для отримання правильної діагностики та лікування.
Александра Мартиненко
Александра Мартиненко
Сообщения : 86
Дата регистрации : 2022-08-03
Возраст : 37

Як швидко вилікувати горло? Empty Re: Як швидко вилікувати горло?

Пн Апр 17, 2023 1:37 pm
Я думаю, що першочергово, про що необгідно дбати - це підвищення імунітету.
Milenium
Milenium
Сообщения : 10
Дата регистрации : 2023-04-17

Як швидко вилікувати горло? Empty Re: Як швидко вилікувати горло?

Пн Апр 17, 2023 4:59 pm
Мені допомагає мед. Я просто беру ложку меду і розсмоктую його. Кілька разів і біль у горлі зникає.
Lemia
Lemia
Сообщения : 84
Дата регистрации : 2022-07-27

Як швидко вилікувати горло? Empty Re: Як швидко вилікувати горло?

Пн Апр 17, 2023 6:26 pm
Не завжди такі прості дії допомагають, але варто такі методи лікування обирати, що не мають протипоказань. Я ще раджу обов'язково препарати для посилення імунітету замовити, тоді хворіти будете рідко, практично ніколи. А якщо вже недуга здолала, краще замовити аюрведичну консультацію та на основі неї ліки, які вилікують та не нашкодять.
avatar
maksromanov2020
Сообщения : 15
Дата регистрации : 2023-05-10

Як швидко вилікувати горло? Empty Re: Як швидко вилікувати горло?

Ср Май 10, 2023 2:17 pm
Miranda пишет:Дуже прошу поради. Сильно болить горло. Треба терміново вилікувати.
купити таблетки трахісан
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения