Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
umilana
umilana
Сообщения : 18
Дата регистрации : 2022-08-01

Рецепты из картошки - Страница 2 Empty Re: Рецепты из картошки

Пн Авг 01, 2022 4:53 pm
Крутий рецепт. я взагалі не уявляю життя без картоплі) смажена, варена, вареники з картоплею, картопля "в мундирі"..стільки існує різновидів страв з картоплею!)
avatar
Tati1234567
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2022-08-05

Рецепты из картошки - Страница 2 Empty Re: Рецепты из картошки

Пт Авг 05, 2022 12:18 pm
Можу запропонувати приготувати страву з картилі в мультиварці. Це і сучасно, і актуально, до того ж, готувати в мультиварці досить зручно.
Вам знадобляться такі продукти:
два часникові зубки;
картопля – 10 шт.;
чорний перць на кончику ножа;
орегано (якщо це вам смакує);
масло рослинне – 40 мл;
сіль
Тепер, як ц все готувати:
Картиплю краще обирати однакового розміру, не маленьку, але й не дуже велику, середнього розміру. Далі картоплю не чистимо, а дуже ретельно миємо під краном.
Кожну картоплину ріжемо на 4 рівні частини, поміщуємо в мультиварку, засипаємо сіллю, перцем та орегано. Часник треба подрібнити та додати до картиплі. Далі все це треба залити рослинним маслом.
У меню мультиварки обираемо "випічка" і час - 40-45 хвилин.
Після 20 хвилин приготування страву слід перемішати.
Коли заданий час спливе, ви отримаєте смачну і поживну страву, яка буде смакувати з соліннями, або томатним соком. Смачного.
avatar
Alohka92
Сообщения : 1
Дата регистрации : 2022-08-23

Рецепты из картошки - Страница 2 Empty Re: Рецепты из картошки

Вт Авг 23, 2022 10:11 pm
Картопля і поживні речовини, які в ній містяться, наділені вражаючими властивостями для здоров'я. Вона покращує рівень цукру в крові, знижує ризик серцевих захворювань і підвищує імунітет. Картопля може поліпшити травлення і бореться з ознаками старіння. Ми часто вдома готуємо страви з картошки. Страшно не люблю мити посуд. Дуже хочу собі вузьку посудомийну машину https://bt.rozetka.com.ua/ua/dishwashers/c80123/83748=409058/

Рецепты из картошки - Страница 2 180089058
Irena
Irena
Сообщения : 72
Дата регистрации : 2022-04-15

Рецепты из картошки - Страница 2 Empty Re: Рецепты из картошки

Ср Окт 05, 2022 10:59 am
Оказывается, из картошки можно столько всего приготовить! Возьму на заметку эти рецепты.
AnGeLia
AnGeLia
Сообщения : 76
Дата регистрации : 2022-03-11

Рецепты из картошки - Страница 2 Empty Re: Рецепты из картошки

Ср Окт 05, 2022 11:47 am
Моя найулюбленіша страва з картоплі - це деруни Найсмачніші деруни — ті, що приготували вдома, гарячі, щойно зі сковороди, ще хрусткі. Крім того, ця страва дуже "любить" експерименти. Я вже протестувала багато рецептів, найбільше сподобались деруни з овочами та грибами.
avatar
Mixalna
Сообщения : 12
Дата регистрации : 2023-05-08

Рецепты из картошки - Страница 2 Empty Re: Рецепты из картошки

Пн Май 08, 2023 9:10 pm
Ой, обожаю картошку во всех её вариантах приготовления! А картошка фри - то вообще любовь. Часто дома готовлю, но обязательно попробую и этот рецепт, спасибо
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения