Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 661
Дата регистрации : 2020-09-22

Як підібрати жалюзі для вікон? Empty Як підібрати жалюзі для вікон?

Чт Авг 22, 2024 2:39 pm
Ось задумався над тим, як правильно підібрати жалюзі для свого дому, а то варіантів купа, і очі розбігаються. Цікавить усе – від матеріалів до кольорів, і як вони взагалі підходять під різні типи вікон. Можливо, хтось уже розбирався в цьому питанні і може поділитися своїм досвідом? Хочеться, щоб і виглядало гарно, і щоб функціонально було, особливо з врахуванням різного освітлення в різних кімнатах.
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 627
Дата регистрации : 2020-09-22

Як підібрати жалюзі для вікон? Empty Re: Як підібрати жалюзі для вікон?

Чт Авг 22, 2024 2:39 pm
Тут справді є про що задуматися. Найперше, варто враховувати, яке приміщення: для кухні найкраще підійдуть алюмінієві жалюзі – вони не бояться вологи і легко чистяться. Для спальні ж можна вибрати тканинні, щоб додати затишку. Ще є нюанси щодо управління: зручніше брати автоматичні варіанти, якщо дозволяє бюджет.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 661
Дата регистрации : 2020-09-22

Як підібрати жалюзі для вікон? Empty Re: Як підібрати жалюзі для вікон?

Чт Авг 22, 2024 2:40 pm
Дякую за пораду, Олександре. Справді, важливо враховувати особливості приміщення. А як щодо різних видів жалюзі – вертикальних, горизонтальних? Чи залежить їх вибір від розміру вікна або стилю інтер’єру? Я думаю, що вертикальні можуть бути кращі для великих вікон, а горизонтальні – для стандартних.
avatar
JeckShepard
Сообщения : 75
Дата регистрации : 2021-12-16

Як підібрати жалюзі для вікон? Empty Re: Як підібрати жалюзі для вікон?

Чт Авг 22, 2024 2:41 pm
Турбосуслик пишет:Дякую за пораду, Олександре. Справді, важливо враховувати особливості приміщення. А як щодо різних видів жалюзі – вертикальних, горизонтальних? Чи залежить їх вибір від розміру вікна або стилю інтер’єру? Я думаю, що вертикальні можуть бути кращі для великих вікон, а горизонтальні – для стандартних.

Ти вірно підмітив. Вертикальні жалюзі <a href="https://viknovaplus.com.ua/uk/zhaljuzi/">https://viknovaplus.com.ua/uk/zhaljuzi/</a> дійсно частіше використовують на великих вікнах або балконних дверях – вони візуально додають висоти кімнаті. Горизонтальні, натомість, класно виглядають на стандартних вікнах, особливо якщо треба акцентувати увагу на деталях інтер’єру.

Якщо хочеш більше варіантів та порад, раджу подивитися в інтернет-магазині Viknovaplus. Там реально великий вибір на будь-який смак і гаманець. І ще важливий момент – у них є доставка по всій Україні, що зручно. Можеш глянути різні стилі та матеріали і підібрати щось для своїх потреб.

Як підібрати жалюзі для вікон? Image
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения