Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 665
Дата регистрации : 2020-09-22

Де можна навчитися малювати людину? Empty Де можна навчитися малювати людину?

Вт Июл 30, 2024 10:23 am
Я давно мрію навчитися малювати, але не знаю, де краще шукати школу малювання. Хочу знайти таке місце, де можна було б отримати якісну освіту, навіть якщо це буде онлайн. Буду вдячний за будь-які рекомендації. Можливо, у когось є особистий досвід або ви знаєте перевірені курси?
актерша
актерша
Сообщения : 167
Дата регистрации : 2021-03-13

Де можна навчитися малювати людину? Empty Re: Де можна навчитися малювати людину?

Вт Июл 30, 2024 10:27 am
Знаю, як важливо знайти хорошу школу для реалізації своєї творчої мрії. Рекомендую звернути увагу на художню онлайн-школу "Хамелеон". Вона пропонує чудовий курс "Пластична анатомія", який допоможе вам навчитися малювати людину https://www.chameleon.kh.ua/courses-child/plastichna-anatomiya . Цей курс спеціально розроблений для тих, хто хоче глибше зрозуміти будову людського тіла та його пластичні особливості. Завдяки онлайн-формату ви зможете вчитися в зручний для вас час і отримати якісні знання, не виходячи з дому. Викладачі мають великий досвід і вміють донести матеріал доступно і цікаво.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения