Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Fartyx
Сообщения : 83
Дата регистрации : 2023-05-08

Досвід проходження неінвазивного пренатального скринінгу! Empty Досвід проходження неінвазивного пренатального скринінгу!

Вт Июл 23, 2024 7:46 pm
Вітаю! Хто має досвід проходження неінвазивного пренатального скринінгу PANORAMA (NATERA) для монозиготної двоплідної вагітності? Які клініки ви обирали для цього тесту? Цікавить ваше особисте враження від обслуговування та точності результатів. Буду вдячний за ваші рекомендації.
avatar
Abydakar
Сообщения : 88
Дата регистрации : 2023-05-08

Досвід проходження неінвазивного пренатального скринінгу! Empty Re: Досвід проходження неінвазивного пренатального скринінгу!

Вт Июл 23, 2024 7:47 pm
Ми проходили PANORAMA для монозиготної двоплідної вагітності в спеціалізованій клініці. Було дуже важливо отримати точні результати, тому ми обрали клініку з найкращими відгуками. Обслуговування було на високому рівні, медперсонал пояснив усі деталі процедури та відповів на наші питання. Результати були точними та прийшли в обіцяний термін. Дуже задоволені і радимо цей тест усім, хто чекає двійнят.
avatar
dimonk
Сообщения : 17
Дата регистрации : 2021-10-29

Досвід проходження неінвазивного пренатального скринінгу! Empty Re: Досвід проходження неінвазивного пренатального скринінгу!

Вт Июл 23, 2024 7:47 pm
Ми обрали клініку, яка спеціалізується на пренатальних тестах. Персонал був дуже професійним і ввічливим. Тест PANORAMA пройшов без ускладнень, і результати ми отримали через десять днів. Дуже задоволені точністю тесту, це зняло багато хвилювань щодо здоров'я наших малюків. Рекомендуємо обирати клініки з досвідом у проведенні таких тестів.
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 573
Дата регистрации : 2020-09-22

Досвід проходження неінвазивного пренатального скринінгу! Empty Re: Досвід проходження неінвазивного пренатального скринінгу!

Вт Июл 23, 2024 7:49 pm
dimonk пишет:Ми обрали клініку, яка спеціалізується на пренатальних тестах. Персонал був дуже професійним і ввічливим. Тест PANORAMA пройшов без ускладнень, і результати ми отримали через десять днів. Дуже задоволені точністю тесту, це зняло багато хвилювань щодо здоров'я наших малюків. Рекомендуємо обирати клініки з досвідом у проведенні таких тестів.

Добрий день! Хочу поділитися нашим досвідом з Медичним Центром «Добробут». Коли дізналися, що у нас буде двійня, ми одразу почали шукати найкращі варіанти для обстежень. На сайті https://dobrobut.com/ua/services/c-neinvazivnyj-prenatalnyj-skrining-panorama-natera-dla-monozigotnoj-dvuplodnoj-beremennosti знайшли інформацію про неінвазивний пренатальний скринінг PANORAMA (NATERA) для монозиготної двоплідної вагітності.
Виявилося, що це один з найбільш точних і безпечних методів, які доступні на сьогодні. Ціни нас приємно здивували, а можливість записатися онлайн зекономила купу часу. На прийомі нас зустріли дуже доброзичливі лікарі, які пояснили всі нюанси процедури і відповіли на всі наші питання. Результати ми отримали досить швидко, і тепер можемо бути спокійні за здоров'я наших майбутніх дітей. Дуже вдячні Медичному Центру «Добробут» за їхній професіоналізм і турботу.

Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения