Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 661
Дата регистрации : 2020-09-22

Електронна сигарета Empty Електронна сигарета

Вс Июн 23, 2024 7:56 pm
Які функції та характеристики варто звернути увагу при виборі першої електронної сигарети для комфортного переходу?

Mercedes
Mercedes
Сообщения : 627
Дата регистрации : 2020-09-22

Електронна сигарета Empty Re: Електронна сигарета

Вт Июн 25, 2024 10:25 am
Коли я вперше спробував електронні сигарети, я не очікував, що вони настільки змінять моє життя. По-перше, я став значно менше витрачати гроші на куріння, адже рідини для паріння коштують набагато дешевше, ніж звичайні сигарети. По-друге, я відчув покращення свого фізичного стану: зникла задишка, покращилося загальне самопочуття. Вейп шоп https://uvape.pro/ua «UVAPE» став для мене справжнім порятунком. У цьому інтернет-магазині можна знайти все: від одноразок до систем нагрівання тютюну, а також величезний вибір рідин і POD-систем. Я часто замовляю у них товари, і завжди задоволений якістю обслуговування та швидкістю доставки по Києву. Великий асортимент аксесуарів та комплектуючих для електронних сигарет дозволяє знайти саме те, що потрібно. Якщо ви шукаєте надійний магазин для покупки вейпів, раджу звернути увагу на «UVAPE».


Nica_api
Nica_api
Сообщения : 5
Дата регистрации : 2023-04-27

Електронна сигарета Empty Re: Електронна сигарета

Пн Июл 01, 2024 12:30 am
Привіт! Вибір першої електронної сигарети може бути досить складним, адже на ринку представлено багато різних моделей з різними функціями та характеристиками. Ось кілька основних аспектів, на які варто звернути увагу при виборі: До речі всі ці пристрої можете придбати на сайті Hookah Cat https://hookahcat.com.ua/pod-systemy
1. Тип пристрою

Под-системи: Компактні, прості у використанні, ідеальні для новачків. Вони мають змінні картриджі (поди), які можна легко замінювати або заправляти.
Мод-системи: Більш потужні пристрої з налаштуваннями потужності, температури та іншими функціями. Підходять для досвідченіших користувачів.

2. Об’єм батареї

Важливо вибрати пристрій з достатньою ємністю батареї, щоб вона витримувала ваш стиль куріння протягом дня. Зазвичай, под-системи мають менші батареї (300-1000 мАг), тоді як мод-системи можуть мати батареї від 1500 мАг і більше.

3. Тип рідини

Переконайтеся, що пристрій підтримує той тип рідини, який ви плануєте використовувати (сольовий нікотин або звичайний нікотин). Сольовий нікотин зазвичай використовується в под-системах, а звичайний нікотин – у мод-системах.

4. Налаштування потужності

Можливість налаштовувати потужність дає більше контролю над смаком та інтенсивністю пари. Под-системи часто не мають таких налаштувань, тоді як мод-системи дозволяють регулювати потужність від 5W до 100W і більше.

5. Типи котушок (спіралей)

Різні типи котушок забезпечують різний досвід куріння. Наприклад, котушки з нижчим опором (0.3 Ом, 0.6 Ом) підходять для прямого куріння (DL), а з вищим опором (1.0 Ом, 1.2 Ом) – для ротового (MTL).

6. Спосіб заправки

Зверніть увагу на спосіб заправки картриджів або баків. Деякі моделі мають зручні верхні заправки, що мінімізує ризик проливу рідини.

7. Безпека

Важливо, щоб пристрій мав такі захисні функції, як захист від короткого замикання, захист від перегріву, захист від перенапруги та автоматичне вимкнення.

8. Дизайн та ергономіка

Виберіть пристрій, який зручно тримати та використовувати. Деякі моделі мають ергономічний дизайн, що робить їх більш зручними для тривалого використання.

Рекомендація:

Для початківців я б рекомендував звернути увагу на под-системи від таких брендів, як Voopoo або Vaporesso. Вони прості у використанні, компактні та мають хороші характеристики для комфортного переходу.

Якщо ви шукаєте широкий асортимент електронних сигарет та рідин, рекомендую відвідати сайт Hookah Cat. Там ви знайдете багато варіантів, які задовольнять ваші потреби.
Електронна сигарета Vaporesso-xros-3-mini-lemon-yellow-8-600x600
Kovalll
Kovalll
Сообщения : 33
Дата регистрации : 2022-07-30

Електронна сигарета Empty Re: Електронна сигарета

Пн Июл 01, 2024 12:11 pm
я никогда не пробовала электронную сигарету. Как по мне, то это на любителя.
Puzzle
Puzzle
Сообщения : 36
Дата регистрации : 2021-06-12
Возраст : 34
Откуда : Украина

Електронна сигарета Empty Re: Електронна сигарета

Пт Авг 30, 2024 5:04 pm
Турбосуслик пишет:Які функції та характеристики варто звернути увагу при виборі першої електронної сигарети для комфортного переходу?

Обратите внимание на ёмкость батареи (обычно измеряется в мАч). Чем выше ёмкость, тем дольше устройство будет работать без подзарядки. Для повседневного использования рекомендуется выбирать устройства с батареей от 1000 мАч и выше.
Солевой никотин - быстрее усваивается организмом и даёт более мягкий «удар по горлу». Подходит для тех, кто только переходит с обычных сигарет. Органический никотин подходит для более продолжительного парения и предоставляет более выраженный вкус, но «удар по горлу» будет сильнее. Можете еще тут почитать о выборе жидкости https://tarakan.org.ua/kakaya-zhidkost-podhodit-dlya-pod-sistem/.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения