Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Xristina
Сообщения : 19
Дата регистрации : 2021-09-27

Догляд за обличчям Empty Догляд за обличчям

Сб Июн 22, 2024 10:41 pm
Як впливає тип шкіри на вибір молочка для очищення: суха, жирна чи комбінована шкіра? Чула що певне треба обирати, де купуєте? Який бренд класний? Підкажіть будь ласка
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 689
Дата регистрации : 2020-09-22

Догляд за обличчям Empty Re: Догляд за обличчям

Вс Июн 23, 2024 3:07 pm
Для мене догляд за шкірою обличчя — це не просто ритуал, а щоденна маленька радість і зворотний зв'язок з собою. Я завжди віддаю перевагу натуральним засобам, тому молочко для очищення шкіри від Maria Galland https://mariagalland.ua/product-category/milk/ стало для мене справжнім відкриттям. Воно не тільки дбайливо видаляє забруднення та макіяж, але і зберігає природний баланс вологості моєї шкіри. Після використання вона стає ніжною і свіжою, як після професійного догляду в салоні краси. І, звичайно ж, приємний бонус — аромат, який нагадує про весняні квіти і літній вітерець. Я впевнена, що молочко для очищення Maria Galland — це краще, що можна подарувати своїй шкірі.
Kovalll
Kovalll
Сообщения : 33
Дата регистрации : 2022-07-30

Догляд за обличчям Empty Re: Догляд за обличчям

Чт Июл 25, 2024 11:02 am
Я тоже ухаживаю за лицом. Каждое утро начинается с тоника, сыворотки и кремчика. Ну и конечно раз в пол года посещаю косметолога.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения