Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 513
Дата регистрации : 2020-09-22

Вибір просекко Empty Вибір просекко

Чт Апр 18, 2024 1:51 am
Хочу спробувати просекко, але не знаю з чого почати. Чи може хтось порекомендувати якусь хорошу марку або тип просекко? Чув, що це дуже популярний вид вина, але не маю жодного досвіду у виборі.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 547
Дата регистрации : 2020-09-22

Вибір просекко Empty Re: Вибір просекко

Чт Апр 18, 2024 1:52 am
Звісно, я можу порекомендувати тобі декілька варіантів просекко. Якщо ти новачок, то можеш спробувати Prosecco Superiore DOCG від Valdobbiadene. Він має приємний фруктовий смак і легку газацію, ідеальний для початківців. Також можеш спробувати Zonin Prosecco Brut, він теж дуже популярний та доступний в багатьох магазинах.
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 513
Дата регистрации : 2020-09-22

Вибір просекко Empty Re: Вибір просекко

Чт Апр 18, 2024 1:52 am
Звучать дуже цікаво. Але все ж, як я можу знати, що краще підійде саме мені? Чи може є якісь особливі характеристики, на які я повинен звернути увагу при виборі?
avatar
Luter90
Сообщения : 42
Дата регистрации : 2021-12-29

Вибір просекко Empty Re: Вибір просекко

Чт Апр 18, 2024 1:53 am
Mercedes пишет:Звучать дуже цікаво. Але все ж, як я можу знати, що краще підійде саме мені? Чи може є якісь особливі характеристики, на які я повинен звернути увагу при виборі?

Перш за все, обов'язково подивися каталог просекко https://maudau.com.ua/category/ihrysti-vyna/product_class=prosekko-prosecco в інтернет магазині "Maudau". Там ти знайдеш великий асортимент товару різних марок і варіацій. Якщо ти любиш свіже та фруктове вино, рекомендую звернути увагу на Villa Sandi Prosecco Superiore DOCG, воно має ніжний смак з нотами зеленої яблука та персика.

Якщо віддаєш перевагу більш насиченим смакам, то можеш спробувати Bisol Jeio Prosecco Brut, з його чудовими тонами цитрусових та мінеральними нотками. В цьому магазині ти точно знайдеш щось, що відповідає твоїм смаковим уподобанням. Не забувай про важливість правильного сервірування та відповідної закуски до просекко, це також впливає на загальний враження від вина.

Вибір просекко Image
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения