Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 513
Дата регистрации : 2020-09-22

Хочу зробити лазерну корекцію зору у Чернівцях Empty Хочу зробити лазерну корекцію зору у Чернівцях

Чт Фев 22, 2024 4:05 pm
Доброго дня! Я хочу зробити лазерну корекцію зору, але хотів би дізнатися, скільки приблизно триває ефект після такої процедури? Чи існує ризик повернення проблем з очима у майбутньому? І як довго після операції потрібно дотримуватися обмежень у фізичних навантаженнях та інших аспектах повсякденного життя?
avatar
kateostin
Сообщения : 14
Дата регистрации : 2021-09-30

Хочу зробити лазерну корекцію зору у Чернівцях Empty Re: Хочу зробити лазерну корекцію зору у Чернівцях

Чт Фев 22, 2024 4:08 pm
Привіт! Я провів лазерну корекцію зору кілька років тому, і ефект мене дуже задовольнив. Після операції зір поступово стабілізувався. Відчуття, коли ти повертаєшся до гарного зору, неймовірне. У мене вже декілька років немає проблем з зором, і, здається, все стабільно.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 547
Дата регистрации : 2020-09-22

Хочу зробити лазерну корекцію зору у Чернівцях Empty Re: Хочу зробити лазерну корекцію зору у Чернівцях

Чт Фев 22, 2024 4:09 pm
Лазерна корекція зору - це ефективна процедура для відновлення зору. Після операції більшість пацієнтів помічають значне покращення зору вже на наступний день. Ефект лазерної корекції зору зазвичай є стійким, і більшість пацієнтів може насолоджуватися покращеним зором протягом довгого часу, навіть на протязі кількох років після процедури.
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 485
Дата регистрации : 2020-09-22

Хочу зробити лазерну корекцію зору у Чернівцях Empty Re: Хочу зробити лазерну корекцію зору у Чернівцях

Чт Фев 22, 2024 4:13 pm
Лазерна корекція зору у Чернівцях  https://visium.com.ua/chernovczy/ua/uslugi/lazernaya-korrektsiya/   є високоефективною процедурою, яка може значно покращити якість зору. Ефект після лазерної корекції зору зазвичай стабільний і триває протягом багатьох років, проте, він може відрізнятися в залежності від індивідуальних характеристик пацієнта та від характеристик самого методу корекції. Зазвичай лікарі рекомендують дотримуватися певних обмежень протягом перших кількох тижнів після операції, таких як уникання підйому важких речей, а також застосування крапель для очей для поліпшення стану. Однак, в цілому, більшість пацієнтів може повернутися до своїх звичного життя протягом короткого часу після операції.

Хочу зробити лазерну корекцію зору у Чернівцях 28-05-2022-120120
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения