Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 485
Дата регистрации : 2020-09-22

Чи потрібно носити ортопедичні устілки постійно? Empty Чи потрібно носити ортопедичні устілки постійно?

Вт Янв 30, 2024 10:37 pm
Вітаю! Я нещодавно почала використовувати ортопедичні стельки через біль у стопах. Мене цікавить, чи можна їх використовувати постійно, чи є які-небудь обмеження або протипоказання до такого використання? Як це може вплинути на стан моїх ніг у майбутньому?
avatar
Luter90
Сообщения : 43
Дата регистрации : 2021-12-29

Чи потрібно носити ортопедичні устілки постійно? Empty Re: Чи потрібно носити ортопедичні устілки постійно?

Вт Янв 30, 2024 10:42 pm
Важливо розвивати м'язи незалежно від використання устілок. Крім того, я поступово зменшував тривалість використання устілок, дозволяючи м'язам адаптуватися до навантаження. Зараз моя стопа почувається краще, навіть коли я не використовую устілки.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 547
Дата регистрации : 2020-09-22

Чи потрібно носити ортопедичні устілки постійно? Empty Re: Чи потрібно носити ортопедичні устілки постійно?

Вт Янв 30, 2024 10:50 pm
Привіт! Я користувався ортопедичними стельками протягом тривалого часу через плоскостопість. Вони мені справжньо допомогли зняти навантаження на стопи та зменшити біль. Але важливо не використовувати їх постійно без поради лікаря. Пам'ятайте, ортопедичні стельки призначені для конкретних ситуацій і можуть впливати на ваше тіло в інших аспектах.


Mercedes
Mercedes
Сообщения : 513
Дата регистрации : 2020-09-22

Чи потрібно носити ортопедичні устілки постійно? Empty Re: Чи потрібно носити ортопедичні устілки постійно?

Вт Янв 30, 2024 10:53 pm
Так, можна використовувати ортопедичні устілки https://ortosalon.ua/ua/ortopedicheskie-stelki-supinatory/ постійно, але це повинно бути зумовлено конкретною медичною потребою. Якщо ви відчуваєте біль, дискомфорт чи інші проблеми з ногами, ортопедичні устілки можуть допомогти вирішити ці проблеми. Однак важливо отримати консультацію від лікаря або ортопеда, оскільки неправильне використання може призвести до інших проблем. Лікар проведе огляд і визначить, чи потрібно вам постійне використання устілок, а також який тип устілок буде найбільш ефективним для вашого випадку.

Чи потрібно носити ортопедичні устілки постійно? 30-10-2023-122328





Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения