Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
kuran
Сообщения : 16
Дата регистрации : 2023-10-04

Реабілітація від алкогольної залежності Empty Реабілітація від алкогольної залежності

Пн Дек 11, 2023 6:03 pm
Я шукаю клініку для проходження лікування від алкогольної залежності. Цікавить місце з кваліфікованими спеціалістами та можливістю проходження індивідуальної програми. Є якісь поради з цього приводу?
avatar
Luter90
Сообщения : 53
Дата регистрации : 2021-12-29

Реабілітація від алкогольної залежності Empty Re: Реабілітація від алкогольної залежності

Вт Дек 12, 2023 6:23 pm
Настає момент, коли ти розумієш, що втратив себе через алкоголь. Почувався порожнім, світ навкруги ніби розпливався. Алкоголь керував мною, а не я їм. Мені мої близькі допомогли наважитись звернутись до приватної клініки для реабілітації алкозалежних https://www.rs-clinic.com.ua/uk/reabilitacija-alkozavisimyh/ і це змінило все. Там було комфортно через професійний підхід, підтримку психологів та лікарів. Я знову відчув себе людиною, а не рабом звички. Це було повернення до життя. Зараз я на новому шляху, де кожен ранок – це можливість стати кращим, ніж учора.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения