Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
leodimi
leodimi
Сообщения : 93
Дата регистрации : 2020-11-12

Будласка порадьте Empty Будласка порадьте

Вс Дек 10, 2023 8:15 pm
Привіт, а де ви замовляєте собі мед? хочу взяти, але боюсь придбати підробку.
werta12
werta12
Сообщения : 132
Дата регистрации : 2020-11-12

Будласка порадьте Empty Re: Будласка порадьте

Вс Дек 10, 2023 9:15 pm
Привіт, ми купуємо собі мед тут https://shop.melapis.ua/catalog/lypovyi-med/ подивіться, у них він справжній, ми перевіряли спеціальними тестерами
avatar
Dalagra
Сообщения : 32
Дата регистрации : 2022-10-01

Будласка порадьте Empty Re: Будласка порадьте

Чт Мар 21, 2024 11:34 pm
Репутація продавця: Важливо вибирати продукцію від виробників або продавців з доброю репутацією, які спеціалізуються на меді та бджільництві. Перевірте відгуки в інтернеті або рекомендації від знайомих.

Локальні ринки та ярмарки: Часто місцеві бджолярі продають свій мед на фермерських ринках або ярмарках. Купуючи мед локально, ви не тільки отримуєте продукт вищої якості, але й підтримуєте місцевих виробників.

Органічні та сертифіковані продукти: Шукайте мед, який має органічні сертифікати або інші позначки якості, що можуть підтвердити його натуральність та чистоту.

Прозорість виробництва: Надійні продавці часто надають інформацію про те, як і де був зібраний мед, а також про його вид (наприклад, акацієвий, липовий тощо).

Упаковка та етикетка: Перевірте, чи є на етикетці повна інформація про продукт, включаючи склад, дату виробництва, термін придатності, ім'я та адресу виробника.
avatar
Vitalii
Сообщения : 9
Дата регистрации : 2023-10-29

Будласка порадьте Empty Re: Будласка порадьте

Пн Апр 01, 2024 8:25 pm
я купую я олх, у людей які проживають в селі та займаються медом
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения