Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Lemia
Lemia
Сообщения : 75
Дата регистрации : 2022-07-27

Сканер у магазин  Empty Сканер у магазин

Пт Ноя 10, 2023 10:56 am
Колеги, доброго дня всім. Буду просити вашої поради щодо придбання нового сканеру штрих-кодів. На який варто увагу звернути?
Малинина Настя
Малинина Настя
Сообщения : 78
Дата регистрации : 2023-01-12

Сканер у магазин  Empty Re: Сканер у магазин

Пн Ноя 13, 2023 10:25 am
Скажіть, будь ласка, чи великий у вас магазин? Яким товаром торгуєте? Можливо, вам варто одразу декілька сканерів купити, чи вистачить лише одного? Дивлячись на максимально широкий вибір в інтернет-магазині https://shop.ribbon.ua/categories/skaneri-shtrih-kodu , я точно можу зробити висновок, що без сканера ваш магазин не залишиться! Просто більш ретельніше підійдіть до цього питання, вивчіть характеристики по різним моделям, і тоді вже приймайте остаточне рішення.
Lemia
Lemia
Сообщения : 75
Дата регистрации : 2022-07-27

Сканер у магазин  Empty Re: Сканер у магазин

Пн Ноя 13, 2023 12:04 pm
Дякую за пораду. Спробую ваш варіант
Александра Мартиненко
Александра Мартиненко
Сообщения : 80
Дата регистрации : 2022-08-03
Возраст : 37

Сканер у магазин  Empty Re: Сканер у магазин

Чт Ноя 16, 2023 8:19 pm
А у мене для вас ще одна хороша порада, звісно, якщо бажаєте зекономити. Скоро стартує Чорна п'ятниця 2023 , зможете вигідно купити потрібне обладнання чи будь-які товари в популярних магазинах. З безкоштовними промокодами із сайту Promokod.com.ua купівля буде ще приємнішою. Слідкуйте на сайті за оновленнями й найгарячішими акціями!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения