Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 604
Дата регистрации : 2020-09-22

Тактичний ніж  Empty Тактичний ніж

Пн Сен 04, 2023 5:07 pm
Обираю для себе тактичний ніж, можливо ви дасте поради на що варто звернути увагу при виборі? Бо моделей дійсно зараз багато різних, на знаю на чому краще зупинитися.
дрынчак
дрынчак
Сообщения : 65
Дата регистрации : 2021-02-17

Тактичний ніж  Empty Re: Тактичний ніж

Пн Сен 04, 2023 5:09 pm
У світі тактичного спорядження ніж завжди відігравав важливу роль. При виборі ножа варто звертати увагу на якість сталі леза, форму і зручність рукоятки. Також важливо розуміти призначення ножа: чи це для міських умов, для походів у ліс чи для бойових дій. Покупка в інтернет-магазині Fonariki надає великий вибір, але раджу додатково ознайомитися з відгуками інших користувачів перед покупкою. Подивіться на ножі Zero Tolerance https://fonariki.com.ua/nozhi-zero-tolerance/  як на мене вони варті уваги. Я маю саме такий та дуже задоволений.


Последний раз редактировалось: дрынчак (Пт Сен 08, 2023 5:21 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 636
Дата регистрации : 2020-09-22

Тактичний ніж  Empty Re: Тактичний ніж

Чт Сен 07, 2023 2:46 pm
Для себе теж купував у магазині Фонарікі, думаю, що ви без проблем зможете варіант обрати, асортимент приємно вражає
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения