Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Shezam
Сообщения : 235
Дата регистрации : 2022-06-29

Как правильно подобрать аккумулятор для дома на случай блэкаута? Empty Как правильно подобрать аккумулятор для дома на случай блэкаута?

Ср Авг 30, 2023 1:06 pm
Как правильно подобрать аккумулятор для дома на случай блэкаута?
avatar
Faber
Сообщения : 240
Дата регистрации : 2022-06-29

Как правильно подобрать аккумулятор для дома на случай блэкаута? Empty Re: Как правильно подобрать аккумулятор для дома на случай блэкаута?

Ср Авг 30, 2023 1:20 pm
Підбір аккумулятора для дому на випадок блекауту https://www.ukrlib.com.ua/pub/article.php?articleid=1986 - це важливе завдання, оскільки правильний вибір забезпечить вам додатковий джерело живлення у випадку вимкнення електроенергії. По-перше, вам потрібно визначити, яку потужність (вати) ви хотіли б підтримувати під час блекауту. Це допоможе визначити, скільки акумуляторів вам потрібно і які пристрої ви зможете живити. Розгляньте типи аккумуляторів, доступних на ринку. Два найпоширеніших типи для дому - це літій-іонні та свинцево-кислотні (гелеві або агм). Літій-іонні аккумулятори зазвичай більш легкі і мають більший цикл життя, але вони дорожчі. Свинцево-кислотні аккумулятори менш дорогі, але вони важчі і мають менший цикл життя.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения