Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Shezam
Сообщения : 245
Дата регистрации : 2022-06-29

Хлопці, як провести вихідні активно в Києві? Empty Хлопці, як провести вихідні активно в Києві?

Сб Авг 05, 2023 7:20 pm
Хлопці, як провести вихідні активно в Києві?
avatar
Faber
Сообщения : 252
Дата регистрации : 2022-06-29

Хлопці, як провести вихідні активно в Києві? Empty Re: Хлопці, як провести вихідні активно в Києві?

Сб Авг 05, 2023 7:49 pm
Привіт. Ми, цими вихідними днями, були в квест кімнаті Великий Квест у Києві. Я не можу відійти досі, так як це дуже адреналінно і захоплююче. Рекмендую вам відвідати квест-кімнату Таємна станція. Події розгортаються на таємній станції метрополітену, де під грифом "секретно" вчені проводили досліди. Ви не залишитеся байдужими, це я вам гарантую.
avatar
MARINEL
Сообщения : 5
Дата регистрации : 2023-08-11

Хлопці, як провести вихідні активно в Києві? Empty Re: Хлопці, як провести вихідні активно в Києві?

Вт Авг 22, 2023 2:36 pm
Чудовим варіантом буде прогулянка на сапах чи єфойлах у затоках, наприклад, на Оболоні, чи Осокорках. Можна спробувати вейксерф також, здається, city swell працює, також є канатна дорога через Дніпро на Труханів острів.
Раніше були класні екскурсії підземеллями Києва, але не факт, що є зараз.
avatar
Nala
Сообщения : 168
Дата регистрации : 2022-04-06

Хлопці, як провести вихідні активно в Києві? Empty Re: Хлопці, як провести вихідні активно в Києві?

Пн Ноя 06, 2023 4:54 pm
Съездите лучше в Трускавец, там есть отличный отель - Грин Парк - https://wday.cx.ua/otel-grin-park-v-truskavcze-osobennosti-prebyvaniya-predostavlyaemye-uslugi-ozdorovlenie-i-otdyh И оздоровление, и отдых.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения