Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Nostradamus
Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-05-09

Ремонт квартири перший раз Empty Ремонт квартири перший раз

Пт Июл 28, 2023 11:56 am
Збираюся розпочати свій перший проект з ремонту квартири. Порадьте, хто вже пройшов через цей процес, які є типові помилки під час ремонту і як їх можна уникнути?
avatar
Aladin
Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-05-09

Ремонт квартири перший раз Empty Re: Ремонт квартири перший раз

Пт Июл 28, 2023 11:58 am
Як людина яка розуміється на будівельній справі, я раджу вам не робити ремонт самостійно, якщо у вас немає досвіду. Ви зробите багато помилок, які приведуть до додаткових витрат. Я б рекомендував звернутися до будівельної компанії "Modern Construction" яка виконує ремонт квартир https://modernconstruction.com.ua/remont-kvartyr/ і має у своєму штаті досвідчених майстрів. Завдяки багаторічному досвіду у ремонті квартир, спеціалісти цієї компанії знають, як уникнути помилок і правильно організувати роботу, що гарантує якість ремонту та відсутність додаткових витрат. При роботі з "Modern Construction", ви отримаєте професійний підхід, дотримання зазначених термінів і уважне ставлення до деталей, що допоможе забезпечити успішне та якісне виконання ремонтних робіт у вашій квартирі.

Ремонт квартири перший раз Logo
Cawkа
Cawkа
Сообщения : 67
Дата регистрации : 2021-10-22
Возраст : 34
Откуда : Днепр

Ремонт квартири перший раз Empty Re: Ремонт квартири перший раз

Пт Июл 28, 2023 6:09 pm
недавно был у друга в гостях и увидел ремонт который они недавно закончили делать И мне очень понравилось именно венецианская штукатурка https://decor-plus.kiev.ua/venecianskaya-shtukaturka-kiev-cena/ которую он заказывал когда был в Киеве у компании Декор Плюс где ему сразу и отправили мастеров для нанесения данного материала На стены и получилось действительно Ну очень красиво и по цене недорого
avatar
Nala
Сообщения : 165
Дата регистрации : 2022-04-06

Ремонт квартири перший раз Empty Re: Ремонт квартири перший раз

Ср Авг 02, 2023 11:24 am
Деякі роботи можна й самому виконати, з сучасними матеріалами це нескладно. А от утеплення фасаду тільки професіоналам треба довіряти.
avatar
Oleg9119
Сообщения : 12
Дата регистрации : 2023-03-22

Ремонт квартири перший раз Empty Re: Ремонт квартири перший раз

Пн Авг 07, 2023 11:51 am
Nostradamus пишет:Збираюся розпочати свій перший проект з ремонту квартири. Порадьте, хто вже пройшов через цей процес, які є типові помилки під час ремонту і як їх можна уникнути?
Головна помилка - це боятися зробити ремонт. Треба просто закупити інструмент, наприклад, на https://yato24.com.ua/ua/ , необхідний матеріал і почати робити ремонт
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения