Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Прививки домашним животным

+10
Tati1234567
JohnDegweed
Natali
Андрей
Errika
Suzy
Екатерина Лубенко
Ноунейм
rabchekovaya
Anzhelika
Участников: 14
Перейти вниз
avatar
Tati1234567
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2022-08-05

Прививки домашним животным - Страница 2 Empty Re: Прививки домашним животным

Сб Авг 06, 2022 7:12 pm
Котів обов'язково треба регулярно прививати. З якою періодичністю і якими саме щепленнями, то краще спілкуватися з ветеринарами, бо кожна тварина має свої особливості і, можливо, вади по здоров'ю. Наприклад, я нещодавно тільки узнала, що є щеплення від лішаю, бо підібрала котика на вулиці. І хоча кіт до мене потрапив через ветеринарну клініку, все є таки виявився зараженим цією хворобою, тож мені довелосі щепити потім всіх своїх котів, включно з новим. Ну і не слід забувати, що людина може проконтактувати з вуличним котиком і потім заразити чимось своїх домашніх улюбленців. Тож, безумовно, вакцинація важлива.
avatar
Omel4enko
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2022-09-04

Прививки домашним животным - Страница 2 Empty Re: Прививки домашним животным

Вс Сен 04, 2022 8:34 pm
я не делаю прививки, считаю это бред полный
avatar
Nala
Сообщения : 168
Дата регистрации : 2022-04-06

Прививки домашним животным - Страница 2 Empty Re: Прививки домашним животным

Вт Сен 13, 2022 7:25 pm
Делать нужно, хотя бы от бешенства, потому что с улицы все равно можно эту заразу принести, а она и для людей опасна.
avatar
Nala
Сообщения : 168
Дата регистрации : 2022-04-06

Прививки домашним животным - Страница 2 Empty Re: Прививки домашним животным

Сб Окт 22, 2022 1:44 pm
Хотя бы от бешенства обязательно - оно и для человека опасно. А заразу можно и на одежде/обуви с улицы принести.
avatar
ronsen
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2023-03-06

Прививки домашним животным - Страница 2 Empty Re: Прививки домашним животным

Пн Мар 06, 2023 1:02 pm
А если кот не выходит из дома нужно делать прививку?
Наталі
Наталі
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2023-02-16

Прививки домашним животным - Страница 2 Empty Re: Прививки домашним животным

Ср Окт 04, 2023 12:59 pm
Щеплення для собак:

Щеплення від бешкету: Вакцинація від бешкету є однією з найважливіших для собак. Щенятам слід вакцинуватися проти бешкету у віці від 6-8 тижнів, а потім зазвичай раз на рік.

Щеплення від парвовірусу, коронавірусу, гепатиту тощо: Вакцинація проти цих інших інфекцій також рекомендується і проводиться зазвичай в пакеті разом із вакциною від бешкету.

Щеплення для котів:

Щеплення від кішкового кашлюка та кішкового вірусу: Ці щеплення рекомендується проводити котам. Вакцинація зазвичай розпочинається у віці 6-8 тижнів та повторюється через певні інтервали.

Щеплення від лейкозу та імунодефіциту котів: Якщо кіт має виходити на вулицю або жити разом з іншими котами, ці щеплення також можуть бути рекомендовані.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения