Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 519
Дата регистрации : 2020-09-22

 клиника в Киеве Empty клиника в Киеве

Вс Авг 29, 2021 9:37 am
В какую частную клинику в Киеве я могу обратится, если мне надо вызвать детского врача на дом? Подскажите пожалуйста проверенные.
avatar
Kasela
Сообщения : 9
Дата регистрации : 2021-06-17

 клиника в Киеве Empty Re: клиника в Киеве

Ср Дек 08, 2021 6:35 am
А разве у Вас нет своего доктора? У нас есть семейный врач в медицинском центре Мій Лікар https://www.semed.com.ua/vaccine-grip/ там же нам сделали вакцинацию от ковида и вакцину от гриппа, цена на которые была дешевле чем в других поликлиниках. Советую обратиться туда.

avatar
Kasela
Сообщения : 9
Дата регистрации : 2021-06-17

 клиника в Киеве Empty Re: клиника в Киеве

Вс Июн 12, 2022 6:31 pm
Мне нравится медицинское обслуживание в медицинском центре Мій Лікар, я там проходила и дородовое, и послеродовое наблюдение, ребенок не часто болеет, но мы все равно нередко посещаем врача, тем более что обследование и анализы бесплатны, там же и обязательные прививки делаем и для ребенка и для взрослых членов семьи, там же можно сделать прививки и от гриппа и от ковида https://mlikar.com.ua/uslugi/sertifikat-o-privivkah/ а если Вам надо за границу, то тут можно узнать где взять сертификат о вакцинации, и врача Вы можете выбрать самостоятельно, вобщем я их услугами довольна.
avatar
Kviklik
Сообщения : 265
Дата регистрации : 2022-04-04

 клиника в Киеве Empty Re: клиника в Киеве

Вс Июн 12, 2022 11:32 pm
Широкий ассортимент медикаментов для пчел Вы можете приобрести на сайте интернет-магазина. Здесь Вы найдете препараты и инвентарь для лечения пчел. С более широким ассортиментом лекарств от заболевания пчел вы можете ознакомиться у нас на сайте.
avatar
Rosatia
Сообщения : 31
Дата регистрации : 2022-07-21

 клиника в Киеве Empty Re: клиника в Киеве

Пт Ноя 04, 2022 7:33 pm
Зараз клінік багато, але краще знайти перевірену, щоб можна було будь-якої миті звернутися і бути впевненим у хорошому лікуванні. До речі, ось тут чудова консультація ендокринолога https://omegamc.ua/ua/endokrinologiya.html , якщо раптом треба. Але й інші фахівці є, тож раджу заглянути!
avatar
Игорь1981
Сообщения : 21
Дата регистрации : 2022-09-05

 клиника в Киеве Empty Re: клиника в Киеве

Сб Ноя 05, 2022 4:03 am
Медичний центр VivaClinic https://viva-clinic.com/ - місце, куди Ви можете звернутися з метою профілактики або вирішення проблем зі здоров'ям різної складності. Місія закладу полягає у правильній оцінці стану здоров'я пацієнта, встановленні точного діагнозу у разі наявності захворювання та визначенні найбільш ефективного протоколу лікування для якнайшвидшого одужання та зняття симптоматики для покращення якості життя пацієнта. Місце знаходження даного центру у м. Славута, Хмельницької області. Рекомендую.
avatar
nadinka849
Сообщения : 29
Дата регистрации : 2022-05-10

 клиника в Киеве Empty Re: клиника в Киеве

Вс Дек 25, 2022 4:13 pm
Мне нравиться клиника сосудистых инноваций в Киеве, это частное медицинское учреждение с качественными услугами. В этой клинике хорошо развито направление акушерство https://inno-health.com/ru/mylikuemo/akusherstvo/. Я прочитала много положительных отзывов об этом отделение и поэтому выбрала эту клинику когда родила своего сына. Замечательный сервис, квалифицированны специалисты и новое оборудование.
ivankazhuk
ivankazhuk
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-04-13
Возраст : 45

 клиника в Киеве Empty Re: клиника в Киеве

Чт Апр 13, 2023 6:05 pm
Може вже неактуально, але все ж таки хочу поділитися своїм досвідом виклику швидкої допомоги для дитини в Києві. Нещодавно у моєї донечки дуже заболіло горло, а температура підвищилася до небезпечної межі. Ми були в розпачі, адже вже було пізно ввечері і нам здалося, що знайти хорошого лікаря в такій ситуації буде складно. Але ми вирішили спробувати звернутися до клініки Медіком з приводу невідкладної допомоги https://medikom.ua/neotlozhnaya-pomoshch-kiev/ і не помилилися. Лікарі у цій клініці були дуже професійними та уважними до нашої дитини. Вони провели всі необхідні обстеження та надали необхідні ліки. Після цього звертаємося саме у цю клініку, коли необхідна консультація, а також якщо треба викликати педіатра до дому.
avatar
Kasela
Сообщения : 9
Дата регистрации : 2021-06-17

 клиника в Киеве Empty Re: клиника в Киеве

Ср Май 17, 2023 1:16 pm
Доброго дня хочу поділитися з Вами інформацією про медичний центр МПКлініка https://mpclinic.com.ua/laparoskopycheskaia-kholetsyst-ktomyia/ я там нещодавно проходила діагностику та лікування жовчного міхура за допомогою лапароскопічної холецистектомії. МПК лініка пропонує понад 200 медичних послуг, що дозволяють вирішити практично будь-яку проблему. Клініка оснащена обладнанням, яке дозволяє пройти повне обстеження, реабілітацію або оперативне втручання. Мені дуже сподобалося медичне обслуговування в клініці, і я задоволена результатом.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения