Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 420
Дата регистрации : 2020-09-22

Юрист по земельним питанням Empty Юрист по земельним питанням

Чт Май 25, 2023 11:24 pm
Мене цікавлять юридичні консультації онлайн щодо земельних питань. У мене є деякі суперечки з сусідами стосовно меж земельної ділянки та прав на неї. Я хотів би отримати професійну допомогу в цьому питанні. Чи можете ви порекомендувати якусь онлайн-платформу або організацію, де я можу отримати консультацію щодо земельних прав і вирішення конфлікту з сусідами?
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 442
Дата регистрации : 2020-09-22

Юрист по земельним питанням Empty Re: Юрист по земельним питанням

Чт Май 25, 2023 11:32 pm
Можна звернутись до спеціальної юридичної онлайн платформи. Уточню завтра в товариша назву, щоб знайти в інтернеті. Вони мають команду кваліфікованих юристів, які спеціалізуються на земельних питаннях. Ви зможете надати всю необхідну інформацію та задати свої запитання, а юрист надасть вам консультацію та поради щодо вашої конкретної ситуації. Вони також можуть допомогти вирішити конфлікт з сусідами, використовуючи юридичні інструменти та процедури.
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 403
Дата регистрации : 2020-09-22

Юрист по земельним питанням Empty Re: Юрист по земельним питанням

Чт Май 25, 2023 11:37 pm
Я також рекомендую звернутися до державного центру надання адміністративних послуг у вашому регіоні. Центр надає безкоштовну юридичну консультацію і може надати вам інформацію щодо земельних питань та процедур вирішення конфліктів.
Sem-42
Sem-42
Сообщения : 16
Дата регистрации : 2022-08-16

Юрист по земельним питанням Empty Re: Юрист по земельним питанням

Чт Май 25, 2023 11:56 pm
Цветочек пишет:Мене цікавлять юридичні консультації онлайн щодо земельних питань. У мене є деякі суперечки з сусідами стосовно меж земельної ділянки та прав на неї. Я хотів би отримати професійну допомогу в цьому питанні. Чи можете ви порекомендувати якусь онлайн-платформу або організацію, де я можу отримати консультацію щодо земельних прав і вирішення конфлікту з сусідами?
Зараз, до речі, є багато варіантів отримати юридичну консультацію онлайн. Ви зможете отримати консультацію через чат або відеодзвінок, поділитися документами та отримати професійну думку та поради. Дуже розумно шукати юридичну допомогу щодо земельних питань. Онлайн-додаток "Консультант", наприклад, також може бути відмінним варіантом. Він надає доступ до широкого кола юристів зі спеціалізацією в різних галузях https://consultant.net.ua/statti/yurist-po-zemelnim-pitannyam , включаючи земельні права. Додаток "Консультант" також має можливість пошуку юристів зі спеціалізацією у земельних питаннях, що дозволяє вам знайти конкретного фахівця для вашої ситуації.
Юрист по земельним питанням Q5c8WMI0.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2025-05-2023%2021:54:27
avatar
Rita25
Сообщения : 8
Дата регистрации : 2023-01-27

Юрист по земельним питанням Empty Re: Юрист по земельним питанням

Пт Июн 23, 2023 1:05 am
Я могу порекомендовать юридическую компанию, с которой у меня был очень хороший опыт - https://lawflagman.com.ua/ . Хотя они специализируются на различных областях права, они также имеют опыт в семейных делах. Это профессиональная команда юристов, которая обеспечила мне высококачественное юридическое представительство и поддержку. У них есть опыт в разрешении различных ситуаций, связанных с разводами, опекой над детьми и разделом имущества. Я был очень доволен их работой, они были профессиональными и заботливыми.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения