Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 526
Дата регистрации : 2020-09-22

Купівля господарського пилососа Empty Купівля господарського пилососа

Пт Май 19, 2023 2:15 am
Привіт всім! Вирішив купити собі господарський пилосос, щоб навести лад у свому гаражі. Порадьте мені якісний господарський пилосос, та інтернет-магазин його можна вигідно придбати.
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 468
Дата регистрации : 2020-09-22

Купівля господарського пилососа Empty Re: Купівля господарського пилососа

Пт Май 19, 2023 2:24 am
Я купувала собі господарський пилосос, щоб прибирати територію навколо будинку, і залишилась дуже задоволеною. Якщо хочеш, можу залишити посилання на магазин де купувала даний пилосос.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 526
Дата регистрации : 2020-09-22

Купівля господарського пилососа Empty Re: Купівля господарського пилососа

Пт Май 19, 2023 2:31 am
Було б дуже добре, тому що я так і не визначився як з пилососом, так і магазином де його купувати. І ще якщо не секрет, підкажи який саме пилосос у тебе? Можливо і мені такий підійде господарський пилосос.
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 468
Дата регистрации : 2020-09-22

Купівля господарського пилососа Empty Re: Купівля господарського пилососа

Пт Май 19, 2023 2:42 am
Придбала я господарський пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 https://karcher-plus.com.ua/catalog/hozyajstvennye-pylesosy-karcher/ в інтернет-магазині Керхер плюс. Цей пилосос виявився просто чудовим придбанням! Його потужність і ефективність дозволяють легко зібрати будь-які типи сміття - від пилу і волосся до бруду і розлитих рідин.

Він також оснащений фільтром, що утримує неприємні запахи, що є великим плюсом для мого дому з домашніми улюбленцями. Ще однією чудовою рисою є його компактність і легка маневреність, що дозволяє легко очистити навіть важкодоступні місця. Крім того, обслуговування цього пилососа є простим і зручним. Загалом, я дуже задоволена своїм покупкою і рекомендую Karcher WD 3 V-17/4/20 всім, хто шукає надійний і потужний господарський пилосос.

Купівля господарського пилососа 255123878
avatar
Nicksyyy
Сообщения : 2
Дата регистрации : 2023-04-11
Возраст : 27

Купівля господарського пилососа Empty Re: Купівля господарського пилососа

Вт Июн 13, 2023 4:15 pm
вживані, але в хорошому стані пилососи можна знайти на darstar
avatar
sashko1988
Сообщения : 12
Дата регистрации : 2023-06-27

Купівля господарського пилососа Empty Re: Купівля господарського пилососа

Вт Июн 27, 2023 6:04 pm
Я би однозначно радив купляти пилососи з водяною очисткою (аквафільтром) - пил по хаті не розноситься!!!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения