Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Чем кормить котенка?

+10
AnnaVY
recingx
alitdinovvint
Андрей
maksimm
Errika
semenoff
Цветочек
Mercedes
Турбосуслик
Участников: 14
Перейти вниз
avatar
AnnaVY
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-08-27

Чем кормить котенка? - Страница 2 Empty Re: Чем кормить котенка?

Вт Сен 19, 2023 12:48 am
Выбор корма-это ответственное мероприятие ,так как от этого зависит здоровье вашего питомца. Я предпочитаю сухие корма для животных.Сухой корм для котов наиболее колорийный и небольшого объема порции будет достаточно, чтобы ваш питомец был сытым и игривым.В состав сухого корма входят все необходимые витамины и полезные вещества , только нужно правильно подобрать корм. Я своей кошечке заказываю сухой корм для котов беззерновой Acana Grasslands,так как у неё аллергия на зерновые добавки. Этот корм богат протеинами и жирами животного происхождения и не содержит консервантов. Мне нравится заказывать корм в интернет магазине https://sherstianyi.com. Там огромный ассортимент разных кормов для животных, большой выбор разных аксессуаров по гигиене и уходу за животными. Доставка по всей Украине. Это очень удобно ! Да и скидки там постоянно действуют накопительные, акции бонусы и распродажи. И консультанты очень внимательные и грамотные , помогут вам подобрать корм который будет полезен именно вашему питомцу. Рекомендую.
Наталі
Наталі
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2023-02-16

Чем кормить котенка? - Страница 2 Empty Re: Чем кормить котенка?

Ср Окт 04, 2023 12:55 pm
Корм для кошенят: Вам слід використовувати спеціальний сухий або вологий корм для кошенят. Зазвичай цей корм містить всі необхідні поживні речовини, які кошеня потребує для росту.

Розподіл порцій: Розділіть щоденну порцію на кілька прийомів їжі. Молодшим кошенятам може знадобитися 3-4 прийоми на день. Дорослим кошенятам цього може бути менше.

Забезпечте доступ до води: Завжди має бути доступ до чистої води. Важливо, щоб кошеня не було обмежено у споживанні води, особливо при вживанні сухого корму.

Не годуйте людською їжею: Кошенятам не слід давати людську їжу, особливо таку, що містить складні спеційні інгредієнти. Вони потребують спеціальний корм, що містить більше білка та інших поживних речовин, необхідних для росту.

Враховуйте вік кошеняти: Вимоги до харчування можуть змінюватися з віком кошеняти. Молодшим кошенятам може знадобитися корм, більше збагачений калоріями, білком і іншими поживними речовинами.

Ветеринарна консультація: Завжди розмовляйте з ветеринаром про харчування вашого кошеняти. Вони нададуть вам рекомендації залежно від конкретних потреб вашого домашнього улюбленця.

Внимання до алергій і непереносимості: Слідкуйте за можливими алергічними реакціями або непереносимістю до певних видів їжі. Якщо ви помічаєте ознаки алергії (наприклад, зуд, діарея), консультуйтесь із ветеринаром.

Не переїдайте кошеня: Кошеня повинно приймати рекомендовану кількість корму. Переїдання може вплинути на здоров'я кошеняти, призвести до ожиріння і інших проблем.

Моніторте здоров'я і вагу: Регулярно слідкуйте за здоров'ям і вагою вашого кошеня. Постійна вага або її зміна може бути індикатором здоров'я.
avatar
Nala
Сообщения : 182
Дата регистрации : 2022-04-06

Чем кормить котенка? - Страница 2 Empty Re: Чем кормить котенка?

Пн Авг 19, 2024 6:25 pm
Как пройти обучение на код 95 - https://kod95charter.com/
Ольга Маркова
Ольга Маркова
Сообщения : 32
Дата регистрации : 2022-11-21
Возраст : 39

Чем кормить котенка? - Страница 2 Empty Re: Чем кормить котенка?

Чт Авг 22, 2024 2:59 pm
Наталі пишет:    Корм для кошенят: Вам слід використовувати спеціальний сухий або вологий корм для кошенят. Зазвичай цей корм містить всі необхідні поживні речовини, які кошеня потребує для росту.

   Розподіл порцій: Розділіть щоденну порцію на кілька прийомів їжі. Молодшим кошенятам може знадобитися 3-4 прийоми на день. Дорослим кошенятам цього може бути менше.

   Забезпечте доступ до води: Завжди має бути доступ до чистої води. Важливо, щоб кошеня не було обмежено у споживанні води, особливо при вживанні сухого корму.

   Не годуйте людською їжею: Кошенятам не слід давати людську їжу, особливо таку, що містить складні спеційні інгредієнти. Вони потребують спеціальний корм, що містить більше білка та інших поживних речовин, необхідних для росту.

   Враховуйте вік кошеняти: Вимоги до харчування можуть змінюватися з віком кошеняти. Молодшим кошенятам може знадобитися корм, більше збагачений калоріями, білком і іншими поживними речовинами.

   Ветеринарна консультація: Завжди розмовляйте з ветеринаром про харчування вашого кошеняти. Вони нададуть вам рекомендації залежно від конкретних потреб вашого домашнього улюбленця.

   Внимання до алергій і непереносимості: Слідкуйте за можливими алергічними реакціями або непереносимістю до певних видів їжі. Якщо ви помічаєте ознаки алергії (наприклад, зуд, діарея), консультуйтесь із ветеринаром.

   Не переїдайте кошеня: Кошеня повинно приймати рекомендовану кількість корму. Переїдання може вплинути на здоров'я кошеняти, призвести до ожиріння і інших проблем.

   Моніторте здоров'я і вагу: Регулярно слідкуйте за здоров'ям і вагою вашого кошеня. Постійна вага або її зміна може бути індикатором здоров'я.
Я повністю з вами згодна!
Леонид
Леонид
Сообщения : 12
Дата регистрации : 2022-10-25

Чем кормить котенка? - Страница 2 Empty Re: Чем кормить котенка?

Чт Авг 22, 2024 6:22 pm
Ще треба відповідно до здоров'я та породи обирати корм, раджу від Пурина продукцію. Це й бренд пропонує корисне харчування та смаколики для котів різного віку. У мене Бенгальська кішка, то я за посиланням читав про породу та чим годувати краще. Ви можете тут про породу свого котика знайти також кращі рекомендації.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения