Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 536
Дата регистрации : 2020-09-22

Брендове чоловіче взуття Empty Брендове чоловіче взуття

Сб Мар 25, 2023 10:10 pm
Привіт! Де можна вибрати серед якісного асортименту якісне брендове взуття? Я шукаю класичні чоловічі туфлі від брендів. Які магазини можете рекомендувати?
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 476
Дата регистрации : 2020-09-22

Брендове чоловіче взуття Empty Re: Брендове чоловіче взуття

Сб Мар 25, 2023 10:15 pm
Привіт. Я можу порекомендувати деякі магазини, де можна знайти класичні туфлі від брендів.
Наприклад, Zara, Hugo Boss та Allen Edmonds. Раджу подивитись щось у даному напрямку.
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 499
Дата регистрации : 2020-09-22

Брендове чоловіче взуття Empty Re: Брендове чоловіче взуття

Сб Мар 25, 2023 10:23 pm
Я згоден, що Allen Edmonds - це чудовий бренд. Але я б також порадила звернути увагу на бренд Church's. Вони мають вражаючу історію, якісне взуття та відмінну репутацію серед любителів класичного стилю.
Sem-42
Sem-42
Сообщения : 18
Дата регистрации : 2022-08-16

Брендове чоловіче взуття Empty Re: Брендове чоловіче взуття

Сб Мар 25, 2023 10:30 pm
Турбосуслик пишет:Привіт! Де можна вибрати серед якісного асортименту якісне брендове взуття? Я шукаю класичні чоловічі туфлі від брендів. Які магазини можете рекомендувати?
Доброго дня. Я б рекомендував звернути увагу на мультибрендові інтернет-магазини, такі як Хелен-Марлен, наприклад. Вони пропонують широкий вибір брендів та можуть мати знижки на попередні колекції.
Щодо бренду, то я б порекомендував вам глянути https://helen-marlen.com/ua/brands/santoni на Santoni. Їх туфлі відомі своєю високою якістю та дизайном. Їхні туфлі виготовлені з натуральної шкіри та мають елегантний дизайн. Це не дешевий бренд, але його взуття точно вартує своїх грошей.
Брендове чоловіче взуття GCSieGVa.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2024-03-2023%2014:44:46
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения