Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Валентина Олеговна
Сообщения : 90
Дата регистрации : 2021-07-01

Домашній текстиль Empty Домашній текстиль

Чт Мар 09, 2023 8:13 am
Де я можу знайти місце для замовлення постільної білизни та простирадел в інтернеті?
avatar
Соловьева Дарья
Сообщения : 92
Дата регистрации : 2021-05-25

Домашній текстиль Empty Re: Домашній текстиль

Чт Мар 09, 2023 10:13 am
Я замовляла комплект білизни та ковдру на сайті https://barbatextile.ua/ та можу поділитися своєю історією. Якщо ви шукаєте якісну постільну білизну, то звісно, є деякі рекомендації, які можуть вам допомогти. По-перше, зверніть увагу на матеріал. Я зазвичай віддаю перевагу натуральним тканинам, таким як бавовна або льон, тому обираю компанії, які пропонують білизну з таких матеріалів. По-друге, оберіть компанії з хорошою репутацією та відгуками клієнтів. Наш комплект білизни включав в себе підодіяльник, простирадло та наволочки на подушки. Ми замовляли розмір "King Size", оскільки маємо велике ліжко, та бажали, щоб білизна добре лягала на матрац. Матеріалом була бавовна, яка приємна на дотик та добре пропускає повітря. Ціна на комплект білизни та ковдру була досить приємною, ми витратили близько 3500 гривень. Сподіваюся, що ці поради будуть корисні та допоможуть вам знайти якісну постільну білизну.
Роман Калюжный
Роман Калюжный
Сообщения : 144
Дата регистрации : 2021-05-12

Домашній текстиль Empty Re: Домашній текстиль

Пн Мар 13, 2023 12:00 pm
Моя жінка такі гарні завжди комплекти замовляє)
stesha
stesha
Сообщения : 65
Дата регистрации : 2020-11-09

Домашній текстиль Empty Re: Домашній текстиль

Пт Апр 07, 2023 11:16 pm
такое только на ощупь беру, не куплю онлайн. Я не очень многие ткани переношу, люблю комфорт в таком. Мне проще купить нужную ткань и заказать из нее комплект пошить
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения