Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
alisana
Сообщения : 34
Дата регистрации : 2021-02-17

Детский врач Empty Детский врач

Пн Июн 28, 2021 12:27 pm
Ребенок часто болеет простудными заболеваниями, подскажите куда можно обратиться за помощью, а то семейный врач только руками разводит.
avatar
magdalena
Сообщения : 36
Дата регистрации : 2021-02-20

Детский врач Empty Re: Детский врач

Пн Июн 28, 2021 1:06 pm
Привет, да, это конечно проблема, когда дети болеют, но можете обратиться за помощью к детскому ЛОРу В клинику «Медицентр» https://medicenter.ua/otolaringologiya/ в которй работают лучшие врачи , они обязательно помогут вашему ребенку, только самолечением ни в коем случаем не занимайтесь.
avatar
krasovskayaelena
Сообщения : 20
Дата регистрации : 2023-01-06

Детский врач Empty Re: Детский врач

Вт Авг 01, 2023 2:20 pm
Якщо ви у Львові, то раджу вам звернутися в клініку Веселка. Я з старшим сином вже більше двох років отримую якісні послуги в цій клініці. А два місяці тому народила донечку і тепер отримую тут ще й таку послугу як патронаж новонародженого https://veselka.clinic/patronazh. Найкраща клініка, як на мене. Лікарі досвідчені та мають підхід до кожної дитинки. Нам все подобається!
avatar
Meno
Сообщения : 40
Дата регистрации : 2023-08-21

Детский врач Empty Re: Детский врач

Пн Сен 11, 2023 10:54 am
Я хотів би поділитися своїм враженням про візит до гастроентеролога. Це був мій перший досвід звернення до цього фахівця, і я був приємно здивований професіоналізмом і турботою, які я отримав. Найголовніше, що гастроентеролог провів ретельне обстеження, вислухав усі мої скарги і відповів на всі мої запитання. Він був уважний і доброзичливий, що відразу створило довірчу атмосферу. Завдяки його експертизі та призначеному лікуванню, я зміг отримати полегшення від моїх проблем із травленням. Я рекомендую гастроентеролога всім, хто стикається з подібними проблемами. Це справді професіонал, який допоможе вам повернутися до здорового стану і поліпшити якість життя.
avatar
Theo
Сообщения : 9
Дата регистрации : 2023-12-14

Детский врач Empty Re: Детский врач

Чт Дек 14, 2023 5:47 pm
дуже дякую за таку тему, бо ми зараз активно шукаємо лікаря для молодшої сестри
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения