Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 661
Дата регистрации : 2020-09-22

Препарати йоду Empty Препарати йоду

Чт Фев 16, 2023 11:04 am
Мені лікар сказав, що недостатньо йоду у організмі. Та порадив пропити десь із місяць. Скажіть, які є хороші препарати йоду. Я ось подивився у аптеці - їх там повно. А що краще вибрати?
avatar
JeckShepard
Сообщения : 75
Дата регистрации : 2021-12-16

Препарати йоду Empty Re: Препарати йоду

Чт Фев 16, 2023 11:08 am
От цікаві у нас лікарі. Сказав, що недостатньо йоду у організмі. А як це він, своїм рентгенівським зором побачив. Сподіваюсь, таке він вирішив на підставі аналізів. Звичайний клінічний аналіз крові покаже, чи достатньо у вас йоду.
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 627
Дата регистрации : 2020-09-22

Препарати йоду Empty Re: Препарати йоду

Чт Фев 16, 2023 11:23 am
Та хто там ті аналізи робить? Можна й так самому побачити, чи вистачає вам йоду у організмі чи ні. При нестачі йоду у організмі людина буде відчувати такі симптоми, як м'язова слабкість, підвищена дратівливість, пітливість.
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 554
Дата регистрации : 2020-09-22

Препарати йоду Empty Re: Препарати йоду

Чт Фев 16, 2023 11:29 am
Турбосуслик пишет:Мені лікар сказав, що недостатньо йоду у організмі. Та порадив пропити десь із місяць. Скажіть, які є хороші препарати йоду.  Я ось подивився у аптеці - їх там повно. А що краще вибрати?

Справді, зараз можна знайти багато препаратів йоду https://apteka-ds.com.ua/catalog/mineraly/yod Не знаю, як його вибирати.
Я собі, наприклад, купила капсули спіруліни. Спіруліна - це така синьо-зелена водорость, яку ще називають суперфудом або «їжею майбутнього» Спіруліна недорога та містить багато йоду. І це натуральний припарат.
Пачка тридцять капсул цієї спіруліни коштує сто гривень.
Є там й дешевші препарати. Але я розказує про те, що мені сподобалося.

Препарати йоду 4820181982300
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения