Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
parma
Сообщения : 70
Дата регистрации : 2021-04-06

Тональный крем Empty Тональный крем

Вт Фев 07, 2023 3:05 pm
Всем привет, если Вы в поисках качественной тональной основы или легкого кушона на каждый день, который не будет забирать поры, советую посетить магазин корейской косметики https://azi.com.ua/ru/38-tonalnyj-krem в каталоге есть отличные варианты и с спф защитой, которые хорошо подойдут на летний период времени и защитят кожу от воздействия ультрафиолета.
avatar
Meno
Сообщения : 43
Дата регистрации : 2023-08-21

Тональный крем Empty Re: Тональный крем

Пн Сен 25, 2023 2:05 pm
Я вже довгий час шукав відповідний крем для догляду за шкірою навколо очей, оскільки з віком з'явилися дрібні зморшки й ознаки в'янення шкіри. Коли я побачив цей крем з написом "30-40+", я подумав, що це саме те, що мені потрібно. Крем для повік 30-40+ перше, що мене вразило, це його текстура. Крем легко наноситься і швидко вбирається, не залишаючи жирної плівки. Він дуже ніжний і приємний на шкірі. Після кількох тижнів використання я помітив значні зміни. Мої зморшки стали менш помітними, а шкіра навколо очей стала більш зволоженою і пружною. Я дійсно відчуваю, що крем робить свою роботу і покращує стан моєї шкіри. Крім того, я ціную факт, що цей крем призначений спеціально для вікової групи "30-40+". Це говорить про те, що виробник приділяє увагу потребам конкретної вікової категорії та впроваджує в крем активні компоненти, які максимально підходять для цього періоду життя.
Загалом, я дуже задоволений результатом використання крему для повік "30-40+". Він став незамінним продуктом у моїй щоденній рутині догляду за шкірою. Рекомендую його всім, хто хоче зберегти молодість і красу своєї шкіри в цій віковій групі.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения