Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Нола
Нола
Сообщения : 28
Дата регистрации : 2022-01-14

Як розрахувати свій срок вагітності Empty Як розрахувати свій срок вагітності

Ср Дек 07, 2022 4:26 pm
Дівчата, як можна самій розрахувати свій точний термін вагітності, як це правильно робиться. Я вагітна і після огляду і на основі зібраних даних, лікар поставив термін вагітності 8 тижнів. Але я трохи з її розрахунками не згодна
Lenada
Lenada
Сообщения : 24
Дата регистрации : 2022-01-16

Як розрахувати свій срок вагітності Empty Re: Як розрахувати свій срок вагітності

Ср Дек 07, 2022 5:13 pm
А чому, що вас бентежить, зазвичай гінекологи роблять правильний розрахунок, орієнтуючись на дату останніх місячних. Але ви ще сходите на УЗД дослідження, і після нього поставлять ще ембріональний термін вагітності і передбачувану дату пологів
АлисаПервова
АлисаПервова
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2022-12-07

Як розрахувати свій срок вагітності Empty Re: Як розрахувати свій срок вагітності

Ср Дек 07, 2022 5:23 pm
У чому проблема, зробіть розрахунок самостійно, або в інтернеті є спеціальний калькулятора вагітності за допомогою якого можна визначити свій термін і дату пологів, знаючи при цьому день і місяць останньої менструації і тривалість вашого циклу. Але якщо честно то не знаю наскількі такі розрахунки будуть точними.
Simog
Simog
Сообщения : 28
Дата регистрации : 2022-01-17

Як розрахувати свій срок вагітності Empty Re: Як розрахувати свій срок вагітності

Ср Дек 07, 2022 5:36 pm
Моїй дружині гінеколог поставив термін і дату пологів, в ту поставлену дату вона і народила. Ну все звичайно залежить від лікаря. від його досвідченості і компетентності.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения