Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Emma
Emma
Сообщения : 91
Дата регистрации : 2021-07-04

Солодощі оптом Empty Re: Солодощі оптом

Ср Авг 24, 2022 7:23 pm
Marisa пишет:Доброго дня! Підкажіть, де можна замовити якісні солодощі оптом?

Виходячи з власного досвіду, я б вам порадила скористатися послугами компанії SWELI, надійний виробник натурального мармеладу, ось тут можна купити солодощі оптом на вигідних умовах, діє гнучка система знижок. Співпрацюємо з ними на постійній основі, дуже задоволені. Велику різноманітність смакових рішень та форм гідно оцінили всі мої покупці.
avatar
Pameony
Сообщения : 9
Дата регистрации : 2022-09-12

Солодощі оптом Empty Re: Солодощі оптом

Пт Сен 23, 2022 8:29 pm
Можно посмотреть на сайтах кондитерских фабрик ассортимент
avatar
Соловьева Дарья
Сообщения : 92
Дата регистрации : 2021-05-25

Солодощі оптом Empty Re: Солодощі оптом

Ср Фев 08, 2023 9:29 pm
Marisa пишет:Доброго дня! Підкажіть, де можна замовити якісні солодощі оптом?
Я дуже люблю солодощі, тому обираю для себе тільки якісні цукерки. Та через те, що сім'я у нас велика, то ми замовляємо відразу декілька коробок. Замовляємо тільки в інтернет-магазині https://vizok.market/tsukerky/1260/ Візок, це найзручніший магазин, у якому ми замовляємо все необхідне для оселі, продукти, напої та т.д. До речі ціни тут найменші, як на мене. Тому заходьте та обирайте все необхідне.
мобильная
мобильная
Сообщения : 144
Дата регистрации : 2021-03-15

Солодощі оптом Empty Re: Солодощі оптом

Сб Фев 18, 2023 8:42 pm
Дуже люблю солодощі
avatar
Nala
Сообщения : 168
Дата регистрации : 2022-04-06

Солодощі оптом Empty Re: Солодощі оптом

Ср Сен 06, 2023 8:59 am
Якщо займаєтесь випічкою, то вам однозначно знадобляться фруктові наповнювачі - https://vorobus.com/2023/08/zastosuvannia-fruktovykh-napovniuvachiv-u-sferi-horeca.html ТМ Щедрик вам допоможе їх купити.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения