Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Lemia
Lemia
Сообщения : 58
Дата регистрации : 2022-07-27

Поїздка у Карпати на День Народження Empty Поїздка у Карпати на День Народження

Чт Авг 18, 2022 4:04 pm
Хочу з чоловіком на його день народження поїхати у Карпати. Це буде взимку, порадьте куди краще заказати путівку. Дякую.
Нина Петренко
Нина Петренко
Сообщения : 34
Дата регистрации : 2022-05-30
Возраст : 33

Поїздка у Карпати на День Народження Empty Re: Поїздка у Карпати на День Народження

Пт Авг 19, 2022 3:19 pm
Привіт! Яка гарна ідея! Ви молодці! Не знаю правда, що вам по темі порадити, я ніколи в Україні не відпочивала, а шкода.
avatar
Nala
Сообщения : 154
Дата регистрации : 2022-04-06

Поїздка у Карпати на День Народження Empty Re: Поїздка у Карпати на День Народження

Чт Сен 15, 2022 7:24 pm
У Карпатах безліч класного житла: наприклад, готель Богдан у Моршині, чи санаторій Карпати у Трускавці. Знайомі там відпочивалм, хвалили. Бронювати тільки треба заздалегідь.
avatar
krasovskayaelena
Сообщения : 20
Дата регистрации : 2023-01-06

Поїздка у Карпати на День Народження Empty Re: Поїздка у Карпати на День Народження

Чт Мар 30, 2023 10:59 am
Ідея дійсно крута. Думаю чоловік оцінив ваш подарунок. Ми часто відпочиваємо в Карпатах, це наше улюблене місце відпочинку в Україні. На майбутнє можу порадити вам чудовий готель https://hotel-podgore.com.ua/. Це дуже гарне місце, де ви зможете відпочити на повну.
Нина Петренко
Нина Петренко
Сообщения : 34
Дата регистрации : 2022-05-30
Возраст : 33

Поїздка у Карпати на День Народження Empty Re: Поїздка у Карпати на День Народження

Ср Май 31, 2023 8:11 pm
Вже літо завтра... Знову час гарно відпочити настав. Я так цьому рада!
Александра Мартиненко
Александра Мартиненко
Сообщения : 58
Дата регистрации : 2022-08-03
Возраст : 37

Поїздка у Карпати на День Народження Empty Re: Поїздка у Карпати на День Народження

Пт Июн 02, 2023 5:41 pm
Дорогі готелі, СПА курорти - це звісно цікаво, але так хочеться бути ближче до природи. Я роздивляюсь, які сільські садиби Закарпаття і можна забронювати. Повірте, тут можна дуже гарно відпочити. Минулого року у садибі Спокуса, що розташована в садибі Усть Чорна. Тут було надзвичайно. Цього року хочу в якесь нове місце. Друзі, приєднуйтесь. Можливо там десь і зустрінемось.
avatar
Marcusis
Сообщения : 45
Дата регистрации : 2023-01-12

Поїздка у Карпати на День Народження Empty Re: Поїздка у Карпати на День Народження

Пн Июн 05, 2023 11:57 am
Мені здається, ті хто ще не був у Карпатах - то не бачили Україну взагалі. Мені там подобається відпочивати, гарні краєвиди!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения