Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Ledka
Ledka
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2022-04-25

Мені потрібно зареєструвати доменне ім'я Empty Мені потрібно зареєструвати доменне ім'я

Пн Апр 25, 2022 10:46 am
Доброго дня, форумчани. Вже немало часу витратила на пошуки компанії, де я могла б зареєструвати домен. Зрозуміла, що добре було б обслуговувати домен в надійній фірми, де працюють хороші спеціалісти. Можливо, ви мені підкажете, до кого звертатися?
Kulija
Kulija
Сообщения : 8
Дата регистрации : 2022-01-26

Мені потрібно зареєструвати доменне ім'я Empty Re: Мені потрібно зареєструвати доменне ім'я

Пн Апр 25, 2022 10:54 am
Ви маєте правильний хід думок на рахунок того, що краще домен свого сайту обслуговувати в перевіреній компанії. Дуже багато є таких спеціалізованих фірм, де просто продають домени і потім взагалі їх не цікавить те, чи будуть виникати у вас питання на рахунок роботи домена і чи буде він добре працювати. Як варіант, ви можете зареєструвати домен взоні .ua тут https://rx-name.ua/domains/tld/ua
Ledka
Ledka
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2022-04-25

Мені потрібно зареєструвати доменне ім'я Empty Re: Мені потрібно зареєструвати доменне ім'я

Пн Апр 25, 2022 10:57 am
Розглядала я цю компанію, але чомусь без чиєїсь поради звертатися туди не наважилася. Теперь знатиму, що саме тут слід мені реєструвати доменне ім'я.
Kulija
Kulija
Сообщения : 8
Дата регистрации : 2022-01-26

Мені потрібно зареєструвати доменне ім'я Empty Re: Мені потрібно зареєструвати доменне ім'я

Пн Апр 25, 2022 12:04 pm
Мене співробітництво нашої компанії із цією повністю на всіх умовах влаштовує. Ви, звичайно, дивіться самі, вибір є великий. Якщо і ви сюди звернетеся, то, також, думаю, не пошкодуєте.
avatar
Borat
Сообщения : 79
Дата регистрации : 2022-04-04

Мені потрібно зареєструвати доменне ім'я Empty Re: Мені потрібно зареєструвати доменне ім'я

Пн Май 02, 2022 4:18 pm
Металлопрокат используется во многих областях производства, от легкой промышленности до судостроения. Особенно хотелось бы выделить такую ​​область применения черного металла в качестве конструкции. Сегодня существует много строительных технологий, но ни одна из них не может обойтись без металлических изделий.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения