Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Цветочек
Цветочек
Сообщения : 483
Дата регистрации : 2020-09-22

Синупрет -ефективний препарат? Empty Синупрет -ефективний препарат?

Вс Фев 20, 2022 7:34 pm
Доброго вечора. У меня питання щодо медицини. У мене є син. Школяр. У нього часто буває нежить. Хоч ми й намагаємося берегтися, але декілька разів на рік доводиться лікуватися у отоларинголога.
Одна знайома на порадили приймати Синупрет. Що це за препарат такий? Та чи справді він такий ефективний?
avatar
Luter90
Сообщения : 40
Дата регистрации : 2021-12-29

Синупрет -ефективний препарат? Empty Re: Синупрет -ефективний препарат?

Вс Фев 20, 2022 7:42 pm
Чув я про цей Синупрет. У мене колега є на роботі. Жінка. Вона свою дитину, якщо та захворіла на застуду та нежить, завжди лікує цим Сипупретом. Він має рослинний склад, тому у нього менше усіляких побочок.
Mercedes
Mercedes
Сообщения : 508
Дата регистрации : 2020-09-22

Синупрет -ефективний препарат? Empty Re: Синупрет -ефективний препарат?

Вс Фев 20, 2022 7:45 pm
Мені колись лікар-отоларинголог призначав Синупрет. Я пам'ятаю, пив я його довго, мабуть, біля місяця. Але він реально допоміг. А ще лікар сказав, що якщо нежить буває часто, як у мене, наприклад, то можна його навіть для профілактики приймати.
Турбосуслик
Турбосуслик
Сообщения : 544
Дата регистрации : 2020-09-22

Синупрет -ефективний препарат? Empty Re: Синупрет -ефективний препарат?

Вс Фев 20, 2022 8:04 pm
Цветочек пишет:Доброго вечора. У меня питання щодо медицини. У мене є син. Школяр. У нього часто буває нежить. Хоч ми й намагаємося берегтися, але декілька разів на рік доводиться лікуватися у отоларинголога.
Одна знайома на порадили приймати Синупрет. Що це за препарат такий? Та чи справді він такий ефективний?
У мене була схожа історія. Кожної осені та весни - нежить. Починається як завжди, з носа, а потім пішло-поїхало - вухо, горло, інколи до бронхів доходило. Нічого дивного, лор-органи всі ж зв'язані.
Й ось якось один старенький лікар порадив приймати не тільки для лікування, але й для профілактики кожної весни та осені Синупрет https://apteka-ds.com.ua/product/synupret-tabletky-50-sht-000006684
І ви знаєте, допомогло.
У цього Синупрета, до речі, дуже гарний склад - одні трави. Нічого зайвого.

Синупрет -ефективний препарат? UhqZdb4h
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения