Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Нола
Нола
Сообщения : 30
Дата регистрации : 2022-01-14

Вибір доменого імені для сайту інтернет - магазину Empty Вибір доменого імені для сайту інтернет - магазину

Сб Янв 15, 2022 4:00 pm
Всім привіт. Підкажіть, будь ласка, як правильно підійти до вибору доменного імені для сайту інтернет - магазину з продажу дитячого одягу? І де найкраще зареєструвати домен в Україні?
Эндрю
Эндрю
Сообщения : 32
Дата регистрации : 2022-01-15

Вибір доменого імені для сайту інтернет - магазину Empty Re: Вибір доменого імені для сайту інтернет - магазину

Сб Янв 15, 2022 4:14 pm
Для бізнес сайтів в Україні, найкраще використовувати такі доменні ім'я, як - com.ua. Таке ім'я має містити назву вашої компанії чи магазину, або вказувати на товар, наприклад, baby clothes@com.ua
Нола
Нола
Сообщения : 30
Дата регистрации : 2022-01-14

Вибір доменого імені для сайту інтернет - магазину Empty Re: Вибір доменого імені для сайту інтернет - магазину

Сб Янв 15, 2022 4:23 pm
А що ще, ви порекомендуєте при виборі домена? Які ще аспекти необхідно враховувати, щоб веб-сайт був ефективним, домен просто запам'ятовувався та його було легко знайти?
Эндрю
Эндрю
Сообщения : 32
Дата регистрации : 2022-01-15

Вибір доменого імені для сайту інтернет - магазину Empty Re: Вибір доменого імені для сайту інтернет - магазину

Сб Янв 15, 2022 4:31 pm
Доменне ім'я, це перше, що приверне увагу потенційного покупця до вашого сайту. Тому краще використовувати коротке доменне ім'я, що запам'ятовується. Бажано щоб у доменному імені була назва бренду або назва вашої компанії і щоб вона вказувала на той товар який ви реалізуєте. Придбати та зареєструвати домен ua, ви можете на сайті компанії RX-NAME, що працює в Україні з 2001 року https://rx-name.ua/domains/tld/ua
Нола
Нола
Сообщения : 30
Дата регистрации : 2022-01-14

Вибір доменого імені для сайту інтернет - магазину Empty Re: Вибір доменого імені для сайту інтернет - магазину

Сб Янв 15, 2022 4:39 pm
Тобто, краще все ж таки звернутися до профессіоналів з приводу вибору домена? Якщо ти не спеціаліст в певній області, то краще не лізти туди. Добре, дякую за ваші відповіді.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения