Городской форум Днепропетровска
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Mercedes
Дата регистрации : 2020-09-22
Посмотреть профиль

Тумби під телевізори Empty Тумби під телевізори

Пт Янв 28, 2022 8:26 pm
Зробили з дружиною собі новорічний подарунок у вигляді сучасного величезного телевізора. Дружина не хоче вішати його на стіну. Боїться, що він впаде. Підкажіть, де можна знайти хороші тумби під телевізори.
Цветочек
Посмотреть профиль

Тумби під телевізори Empty Re: Тумби під телевізори

Пт Янв 28, 2022 8:27 pm
Якщо підібрати правильне кріплення, то він ніколи не впаде. А ось з тумби він звалиться швидше. Його можна випадково зачепити витираючи пил. Також такі тумби небезпечні для сімей з маленькими дітьми.
дрынчак
Дата регистрации : 2021-02-17
Посмотреть профиль

Пт Янв 28, 2022 8:27 pm
Я не знаю. У мене усі телевізори стояли на тумбі, і ніколи подібних інцидентів не відбувалося. Виростили двох синів, і зараз до нас приїжджає дворічний онук, і він ніколи не лізе до телевізора.
Турбосуслик
Посмотреть профиль

Пт Янв 28, 2022 8:29 pm
Я теж не люблю, коли в квартирі телевізор важить на стіні.
Мені здається, це якось не естетично.
Для себе я замовляв ось на цьому сайті тумбу під телевізор https://ars.ua/mebli/vitalnja/tumbi-pid-televizor/ стильного і сучасного дизайну.
Вона стійко стоїть на поверхні. Має додаткові дві шафки, куди можна скласти деякі речі. Усі кріплення виготовлені якісно.
Я купівлею залишився задоволений і вам теж рекомендую відвідати цей інтернет-магазин. Тут дуже великий вибір.
Тумби під телевізори 18301953
Спонсируемый контент

Права доступа к этому форуму: